1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Giresun Bulancak Sanayi Mahallesi'nde 3+1 135 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 135m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17137
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 135m2
Ada 798
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sanayi Mahallesi, İsmet İnönü Caddesi, No:42/3, BULANCAK / GİRESUN

Uzman Görüşü

Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi ile irtibatlı İsmet İnönü Caddesi üzerinde, 3 oda salon Brüt 135.00 m2 ARA KAT DAİRE olmasıyla avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 2.kat 6 nolu taşınmaz binanın girişine göre sol, merdivenden çıkınca sağ tarafta yer almaktadır. Taşınmaz, incelenen tasdikli mimari projesine göre 2 antre, salon, mutfak+oturma, 3 oda, banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 135 m2 kullanım alanlı planlanmıştır.

Taşınmaz parseli üzerinde konumlu bina ayrık yapı nizamında, betonarme tarzda zemin+ 4 normal katlı olmak üzere 5 katlı inşa edilmiştir. Dış cephesi sıvasız ve boyasızdır. Zemin katta 2 adet mesken ve ana giriş, normal katlarda 2'şer mesken olmak üzere 10 adet bağımsız bölümlü realize edilmiştir.

Ulaşım: Giresun İli, Bulancak İlçesi, Sanayi Mahallesi sınırları dahilinde yer almaktadır. Taşınmaz bölgenin önemli ulaşım arteri durumundaki Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi ile irtibatlı İsmet İnönü Caddesi üzerinde 42 kapı numaralı bina içinde konumludur. Ulaşım sorunu yoktur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.