Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Giresun Bulancak Mahallesinde 105 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 9556
Ada 71
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 27
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bulancak Mahallesi, Hasan Demirel Sokak, No:5/2, BULANCAK / GİRESUN

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza, Giresun Ordu Sahil Yolu üzerinden Ordu yönünde devam edilir. İlçe merkezine geldikten sonra Meydan Caddesi üzerinden devam edilir sonra sola dönülerek Cumhur Alan Sokak üzerinden devam edilir. Cumhur Alan Sokak üzerinde değerlemeye konu olan taşınmazın bulunduğu 5 nolu apartmana ulaşılır.Taşınmazın konumu itibariyle belediye hizmetleri ve ulaşım imkanları ile elektrik, su ve kanalizasyon alt yapısı hizmetlerinden faydalanmaktadır.
Özellikler: Taşınmaz zemin kattan girişi sağlanan ana taşınmazın 1. katında, bina giriş kapısına göre sağda bulunmaktadır. Taşınmaz projesinde yapılan incelemeye göre antre, mutfak + oturma, hol, 3 adet oda, 1 adet banyo, wc, 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup 105 m2dir. Taşınmazın iç tefrişatı tespit bilinmemektedir.
Taşınmazın konumlu olduğu ana taşınmaz Bitişik nizamda betonarme karkas yapı tarzında zemin + 4 kat olmak üzere toplam 5 katlı olarak inşa edilmiştir. İncelenen projesine göre zemin katta bina girişi ve 5 adet dükkan, 1, 2, 3, 4.katta 2 şer adet daire olmak üzere toplamda 13 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın çevre düzenlemesi yapılmıştır. Merdiven evi ve merdiven basamakları mermer kaplamadır. Merdiven korkuluklar demir malzemeden yapılmıştır. Dış cephesi boyalı olan binanın çatısı kapatılmış vaziyettedir. Binaya Doğu cepheden giriş yapılmaktadır.

Not: 04/06/1990 tarihli yapı ruhsatı vardır.