1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Gaziantep Şahinbey Düğmeci Mahallesinde Dükkan

Bankadan 13m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12019
Metre Kare 13m2
Ada 583
Parsel 50
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 43
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 18/02/1980
Ruhsat Tarihi 27/04/1960
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Düğmeci Mahallesi, Suburcu Caddesi, Şehir İşHanı, No: 18, Bodrum kat 1, Dükkan No: B02

Açıklama

Ulaşım: Şehir Merkezi ana ulaşım arterlerinden Suburcu Caddesi üzerinde doğu yönünde, Eski Postane Caddesinin bulunduğu ayrıma kadar ilerlenir. Ayrıma gelindiğinde sol karşı tarafta köşe konumlu gayrimenkulün bulunduğu ŞEHİR İŞ HANI (No:18) görülür. Şehrin muhtelif yerlerine ulaşım; Suburcu Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. Yakın çevresinde 5-7 katlı iş merkezleri, pasajlar, oteller, şehir merkezi, Semt Camii ve Semt Parkları bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge şehir merkezinde kalmakla beraber, bu bölgede çoğunlukla ticari yoğunluklu kullanılan binalar ve iş merkezleri bulunmaktadır. Teknik altyapı ve belediye hizmetleri yörede mevcuttur. Taşınmazın konumlandığı ana gayrimenkul şehir merkezi ana ulaşım arterlerinden Suburcu Caddesi üzerinde konumludur. 
Özellikler: Taşınmaz 2 b.b. nolu dükkan giriş ve dükkan alanı ünitelerinden oluşmaktadır ve yasal olarak net 12 m2, brüt 13 m2 alanlıdır. Yasal olarak yaklaşık 3 m cephe genişliğine ve yaklaşık 4,50 m derinliğe ve yaklaşık 3,30 m yüksekliğe sahiptir. Taşınmaz 1.bodrum kata inildiğinde kuzey tarafta sağdan ikinci dükkandır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir.
Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul, betonarme yapı türünde, 425 m2 arsa üzerine bitişik nizam tarzında kurulmuş ve yapımı 1980 yılında tamamlanmış iş hanıdır. Taşınmazın 2.Bodrum katında; kalorifer dairesi, 1.Bodrum katında; çarşı alanı ve 17 adet dükkan, Zemin katında; iki adet iş hanı girişi, çarşı alanı,17 adet dükkan, Asma katında; 11 adet dükkan çarşı alanı, 1. Normal katında; 14 adet büro, 2. Normal katında; 14 adet büro, 3. Normal katında; 14 adet büro, 4. Normal katında; 14 adet büro. 5. Normal katında; 14 adet büro olmak üzere ana gayrimenkulde 45 adet dükkan ve 70 adet büro toplamda 115 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkul toplam 8 kattan oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkulün dış cephesi sıva üzeri renkli boyadır. Merdiven basım ve sahanlıklar mermer kaplama olup duvarlar su bazlı boyalıdır. Ana gayrimenkul içerisinde asansör bulunmamaktadır. İş hanının Suburcu Caddesi ve Eski Postane Caddesinden olmak üzere iki adet girişi mevcuttur.
Not: 18.02.1980 Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.