1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Etiler'de Yüksek Kira Getirili 3+1 Ferah Daire

Vakıftan 3 + 1 123m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 18495
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 123m2
Ada 1777
Parsel 100
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 44
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 19.10.1980
Ruhsat Tarihi 11.12.1977
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Etiler Mahallesi, Gülal Sokak, Aysu Apartmanı, No:3, B Blok, Kat:4, D:7, Beşiktaş/İSTANBUL (B Blok/7 No.lu B. B. UAVT No: 2631101884)

Açıklama

Özellikler: Gülal Sokak’tan bakıldığında sağda kalan blokta dördüncü normal katta bina girişine göre sol tarafta konumlu mesken nitelikli gayrimenkuldür. Projesine göre konu gayrimenkul, antre, salon, 3 adet oda, mutfak, 1’er adet banyo ile WC ve 1 adet balkon hacimleri olmak üzere yaklaşık brüt 123 m2  kapalı kullanım alanına sahiptir. Zeminler odalarda parke, diğer hacimlerde mermer kaplıdır. Islak hacimler haricindeki duvarlar saten boyalı olup, ıslak hacim duvarları seramik döşenmiştir. İç kapılar ahşap, pencereler ise PVC doğramadır. İç kapıları ahşap, giriş kapısı ise çeliktir. Isınma ihtiyacı doğalgazlı kombili sistem ile karşılanmaktadır. Otopark imkanı bulunmamaktadır. Halihazırda kiracısı olup aylık kira getirisi 6.500 TL'dir.

Gayrimenkulün yer aldığı “Üç Blok Altı Kat Yirmi Meskenli Yirmibeş Dükkanlı Kargir Apartman” vasıflı ana gayrimenkul 1.274,00 m² yüzölçümlü 1777 (Eski:643) ada 100 no.lu parsel üzerinde betonarme karkas yapı tarzında, blok nizamda, 3/B yapı sınıfında, yapı ruhsat belgesine göre yaklaşık 44 yıl önce inşa edilmiştir. Gayrimenkulün bulunduğu tek kütle şeklindeki Aysu Apartmanı’nın da A, B ve C (Pasaj) olmak üzere toplamda 3 adet blok bulunmaktadır.  Gayrimenkul tapu kayıtlarına göre Rumeli Hisarı Mahallesi sınırları içerisinde yer almakta olup idari olarak Etiler Mahallesi sınırları içerisindedir.

Ulaşım: İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi, Etiler Mahallesi, Gülal Sokak üzerinde, Aysu Apartmanı No: 3 dış kapı numaralı binada B Blok 4. katta konumludur. Gayrimenkule ulaşım özel araçla ve toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanmaktadır. Konu gayrimenkulün bulunduğu bölge, Beşiktaş Belediyesi sınırları içerisinde yer almakta olup tamamlanmış altyapıya sahiptir.

Not: 11.12.1977 tarihli yapı ruhsatı ve 19.10.1980 tarihli yapı kullanım izin belgesi(iskanı) bulunmaktadır. Beşiktaş Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nde gayrimenkule ait imar arşiv dosyasında yapılan incelemelerde; 01.12.1977 tarih 3/8 sahife no.lu toplam 4 kat (Bodrum+zemin+2 normal kat) için düzenlenmiş yeni yapı ruhsat belgesi, bu ruhsat öncesinde düzenlenmiş olan çeşitli encümen kararları ve 19.10.1980 tarih 80/4787 no.lu toplam 8 kat (2 bodrum+zemin+4 normal kat) için düzenlenmiş yapı kullanma izin belgesi (iskanı) olduğu tespit edilmiştir. Halihazırda kiracısı olup aylık kira getirisi 4.750 TL'dir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.