1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Eskişehir Tepebaşı Kumlubel Mahallesi'nde 196 m2 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 196m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15279
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 196m2
Ada 1419
Parsel 767
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 25.01.2018
Ruhsat Tarihi 10.07.2017
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kumlubel Mahallesi Mesut Sokak, No:3 D:15 ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI

Uzman Görüşü

Toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşım rahatlıkla sağlanmakta, park alanları ve eğitim kurumlarına yakın durumda, kat mülkiyetine geçmiş, yapı kullanma izin belgesi alınmış olması avantajına sahip, bina içinde otopark ve asansör bulunan, Brüt 196.00 m2 son kat dubleks

Açıklama

Özellikler: 15 numaralı bağımsız bölüm, ana gayrimenkulün girişine göre 3. katta bina girişinin üst kısımda konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre normal katı ~38 m2 alan içerisinde antre, mutfak, wc ve balkon hacimlerinden, çatı katı ~158 m2 alan içerisinde salon, 3 oda, antre, banyo, wc, duş ve 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın toplam kullanım alanı ~196 m2 dir.  Zemin döşemeleri, mutfak dolapları ve banyo döşemeleri bakımlıdır.

Taşınmazın konumlu olduğu bina, 386,18 m2 alanlı arsa üzerine, 3B yapı sınıfında yapılmış olup, bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında bina girişi, otopark alanları ve sığınak, zemin, 1. Ve 2. Normal katında 4 er adet mesken, 3. Normal katında 3 adet mesken, 2 adet dubleks mesken olmak üzere bina toplamında 17 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi bodrum kat seviyesinden ve Mesut Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyalı, giriş kapısı camekanlı demir doğramadır. Bina içerisinde asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Eskişehir İli, Tepebaşı İlçesi, Kumlubel (tapuda Tunalı) Mahallesi, Mesut Sokak, No:3 / 15 adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Derman Caddesi ile Prof. Dr. Orhan Oğuz Caddesi kesişimi referans alınarak Derman Caddesi üzerinden ~115 m ilerledikten sonra sol kolda kalan Halman Sokağa dönülür. Bu sokağın bitiminden sağ kolda kalan Uygun Sokağa girilir. Bu sokak üzerinde yaklaşık 160 m ilerledikten sonra sol kolda kalan Mesut Sokağa dönülür. Taşınmaz bu sokak üzerinde yaklaşık 50 m ileride sol kolda Tanrıverdi Sokak ile kesişimde konumludur. Yakın çevresinde emsal nitelikli yapılar, park alanları, eğitim kurumları yer almaktadır. Bölge eski ve yeni yapıları bir arada bulundurulan bitişik nizam 3­4 kat imar şartlarında, orta gelir grubuna hitap eden bir bölge özelliğindedir. Bölgede toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşım rahatlıkla sağlanmaktadır. 

Not: 10.07.2017 tarih ve 1159 sayılı taşınmazın bulunduğu bina için hazırlanmış isim değişikliği yapı ruhsatı ve 25.01.2018 tarih ve 079 sayılı taşınmazın bulunduğu bina için hazırlanmış yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.