COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Odunpazarı Emek Mahallesinde 206 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 206m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11306
Metre Kare 206m2
Ada 5885
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 14
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Eskişehir İli, Odunpazarı İlçesi, Emek Mahallesi, Avşa Sokak, No: 19

Eskişehir Odunpazarı Emek Mahallesinde 206 m2 Depolu Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Eskişehir İli, Odunpazarı İlçesi, Emek Mahallesi, Avşa Sokak, No: 19 adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım için; Ertaş Bulvarı üzerinden Tarih Bulvarı istikametinde ilerlerken, Refet Bele Caddesini geçtikten hemen sonra ve Dilek Caddesine varmadan hemen önce sağ kol üzerinde yer alan Karaosmanoğulları Sokağa girilir ve ilerde sağ kolda Karaosmanoğulları Sokak ve Avşa Sokak kesişimi üzerinde yer alan söz konusu taşınmazın içerisinde bulunduğu binaya ulaşılır. Bina girişi Karaosmanoğulları Sokak üzerinden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle konut bölgesi olarak tanınmakta olup, ticari orta yoğunluk taşınmazın yakınında bulunan Ertaş Bulvarı üzerinde yer almaktadır. Yakın çevresinde Ertaş Bulvarı, Refet Bele Caddesi, Dilek Caddesi, Emek Kapalı Pazar alanı yer almaktadır.

Özellikler: Onaylı projesinde zemin katta iş yeri hacmi ve wc, bodrum katında depo hacmi mevcuttur. Mahallen  206,00 m² (130,00 m2 zemin+76,00 m2 bodrum) alanından oluşmaktadır. Katlar arası ulaşım merdiven ile sağlanmakta olup merdiven basamakları ve korkulukları demir doğramadır. Mahallinde yapılan incelemelerde depo hacmi zeminleri şaplı halde, zemin kat iş yeri zeminleri seramik kaplı haldedir. Isınma sistemi doğalgaz kombi olup kombi ve petekler mevcut değildir. Taşınmaz depolu işyeri olup,camekan ve kapılar PVC doğrama mamül olup, camlar çift camlıdır. 

Ana taşınmaz toplam 1 adet depolu işyeri, 7 adet mesken olmak üzere toplam 8 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina içerisinde yer alan bağımsız bölümler halihazırda iş yeri haricinde dolu durumdadır.

Not: 01/08/2005 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.