Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Erzurum Yakutiye Kurtuluş Mahallesi'nde Hisseli İmarlı Arsa

Şirketten 47m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22131
Metre Kare:
47m2
Ada:
12459
Parsel:
33
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
4700/614299
Emsal:
1.20

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Kurtuluş Mahallesi, Gazi Ahmet Muhtar Paşa Caddesi, 2. Gazambar Sokak, 12459 Ada 33 Parsel Yakutiye/Erzurum

Açıklama

Özellikler: Erzurum İli, Yakutiye İlçesi, Kavak(Uyg. Kurtuluş) Mahallesi, Gazi Ahmet Muhtar Paşa Caddesi, 2.Gazambar Sokak, 12459 ada 33 parsel üzerinde konumludur. 

12459 ada 33 parsel; 6.142,99 m2 yüzölçümlü taşınmaz arsa vasfında olup parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Erzurum Büyükşehir Belediyesinde yapılan incelemelerde parsel Ayrık nizam, Yençok:18,50 metre, Emsal: 1,20 olarak belirlenmiş, Konut Altı Ticaret Alan imarlı bölge içerisinde kalmaktadır. Taşınmaz eğimli topografik zemine sahip olup dolgu, heyelan ve su baskını riski bulunmamaktadır. Değerleme konusu taşınmaz doğu cepheden henüz açılmamış 17 metrelik imar yoluna cepheli olup yol cephesi yaklaşık 32 metredir. Taşınmazın yer aldığı bölgede alt yapı, imar yol yapımı ve çevre düzenleme çalışmaları devam etmektedir. Taşınmazın sınırlarını belirleyici çit, tel örgü vb. unsur bulunmamaktadır.

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Not : Taşınmaz hisseli olup 4700/614299 satılıktır. 47 m2 hisseye düşen pay. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.