Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Erzincan Merkez Mimar Sinan Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 171m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22375
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
171m2
Ada:
2201
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
7
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
25/06/2015
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
12

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Mimar Sinan Mahallesi 1162 Sokak Narçin Park Sitesi, B Blok No:46A/12 Merkez / Erzincan

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Erzincan il merkezi Mimar Sinan Mahallesi sınırları içinde yer almaktadır. Ana taşınmaz, 4763,80 m² alanlı, 2201 ada 2 parsel üzerine inşa edilmiş ve ayrık nizam 4 adet bloktan(A-B-C-D) oluşmaktadır. Ana gayrimenkul bodrum + zemin + 2 kattan oluşmakta olup, blok dahilinde 12 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina Bölümü: Parsel üzerinde 4 blok olmak üzere (bodrum+zemin+2 normal kattan) her biri 12 meskenli 4 bina bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binanın bodrum katında sığınak, depo, zemin katında 1-2-3-4, bağımsız bölüm nolu meskenler, 1. normal katında 5-6-7-8 bağımsız bölüm nolu meskenler, 2. normal katında 9-10- 11-12 bağımsız bölüm nolu meskenler bulunmaktadır. Binanın dış cephe kaplaması yapılmış ve boyası tamamlanmıştır. Giriş holü merdiven koridorları ve merdiven basamaklarının mermer, duvarlar yarıya kadar mermer, geriye kalan kısımlar alçı sıva üzeri plastik boya şeklinde yapılmıştır. Apartman giriş kapısı ise alüminyum doğramadır. Binada genel olarak kullanılan malzeme ve işçilik iyi kalitededir. Bina girişi zemin kat güney cephedendir. Gayrimenkul site içerisinde B blok dahilinde yer almaktadır.

12 nolu bb , B Bloğun 2. Katında, güney cephedeki girişte bina girişine göre sağ ön kolda ve merdiven sahanlığının sağında güney ve doğu cepheli dairedir. Taşınmaz mimari projesine göre ~171 m2 alanlı olup 3 oda, salon + mutfak, antre, lv.wc, banyo ve 1 balkon birimlerinden oluşmaktadır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.