Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Erzincan Merkez Fatih Mahallesinde 140 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 140m2

Özellikler

Tapu no 8898
Ada 205
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm E 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Fatih Mahallesi 145 Sokak No: 5 E-Blok / 2 Merkez /Erzincan

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Fatih Mahallesi 145 Sokak No: 5 E-Blok / 2 Merkez /Erzincan açık adresinde konumlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde nitelikli siteler, dubleks meskenler, 1-3 katlı apartmanlar. Demirkent Sitesi, Gonca Evler Sitesi. Işıkpınar yolu, Nar Konutları, Halı saha bulunmaktadır. Mülkün 500 m güneyinde Milli Egemenlik Caddesi. 150 m doğusunda Işıkpınar yolu ve kuzey-batısında Demirkent Beldesi Yerleşim Alanı yer almaktadır. Gayrimenkulün bulunduğu bölge hızlı gelişmekte olan bir bölge olup konut ağırlıklıdır. Bölgedeki sosyal donatı alanlan ihtiyacı karşılayacak seviyededir. Söz konusu gayrimenkulün bulunduğu bölgenin altyapı sorunları bulunmamakla beraber bölge halkının tercih ettiği yerleşim merkezleri arasında yerini almıştır. Gayrimenkulün bulunduğu bölgeye 100 m güneyde yer alan Demirkent yolu üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bölge gelişimini henüz tamamlamamış vaziyettedir. 
Özellikler: Taşınmaz E Blok zemin kat 2 bb. nolu
 mesken olup. güney cephedeki girişte bina girişinin sağında ve merdiven sahanlığın sağında yer alan, güney, kuzey ve doğu cepheli dairedir. Taşınmaz yaklaşık 140 m2 brüt kullanım alanlı olup, 3 adet oda, salon, antre, mutfak. banyo, wc, duş ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Oda ve salon zeminleri laminant parke kaplı olup, duvarlar plastik boya ile boyanmıştır. Mutfak zemini seramik kaplama olup duvarlar plastik boyalı ve kısmi fayans kaplamadır. Islak hacimlerin zemini seramik kaplama olup. duvarlar fayans kaplamadır. İç kapılar ahşap mobilya, dış kapısı çelik kaplar. Pencereler pvc dahili çift camdır. Meskenin aydınlatması ise klasik aydınlatma şeklindedir Banyoda lavabo ve klozet, wc de ise helataşı ve lavabo kısım mevcuttur. Isınması kombi / doğalgaz ile sağlamaktadır. Taşınmaza ait bodrum yer alan toplam brüt 120 m2 alanlı 6-7-8-9-10-11-12-13-14 no.lu depolar bulunmaktadır. Mahallinde yapılan incelemede 8-9-10-11-12-13-14 nolu depolar ortak kullanım alanlan da dahil edilerek mesken olarak dekore edilmiştir. Bu meskenin brüt alanı yaklaşık ise 120 m2 dir. 
Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan 6 adet betonarme binadan oluşmaktadır. Ana Bölümü: 4211.50 m2 alanlıdır. Geometrik olarak belirgin bir şekli olmayıp, çok kesitli yamuk şeklinde, topoğrafik olarak düz bir yapıdadır. Parsel imar durum itibariyle 3 kat müsaadeli ayrık nizam konut alan içerisinde kalmaktadır. Bina Bölümü: Parsel üzerinde tip projeye sahip 6 adet (A-B-C-D-E-F) blok yer almaktadır. Taşınmaz E Blokta yer almakta olup. bodrum zemin + 2 normal katlı E Blok parselin batı tarafında ortada konumludur. E blok için apartman girişi bloğun güneybatı cephesinden yapılmak üzere konumlandırılmıştır. E blok dahilinde binanın dış cephesi klasik dış cephe kaplaması olup çatısı ahşap üzeri kiremit kaplamadır. Apartman giriş kapısı demir ve merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Merdivenler mermer, duvarlar plastik boya ile kaplıdır. Mesken blok dahilinde yer alan 2 bağımsız bölüm nolu taşınmaz olup, binanın zemin katında bina girişinin sağında kuzey. güney ve doğu cepheli olarak yer almaktadır.