1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Edirne Merkez Çavuşbey Mahallesi'nde 25 m2 Ofis

Bankadan 25m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17141
Metre Kare 25m2
Ada 202
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 26
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 03/05/1994
Bağımsız Bölüm 4
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çavuşbey Mahallesi, Mumcular Sokak, Bina No:20/104 1.kat B.B N:4/5 MERKEZ / EDİRNE

Uzman Görüşü

Yakın çevresinde, Saraçlar Caddesi, Üç Şerefi Camiii, Eski Camii gibi donatılar bulunmakta, ulaşım kolaylığı, şehir merkezine Yakın konumlu olması, her türlü belediye hizmetlerinden faydalanıyor olmasıyla avantajlı, brüt 39 m² BÜRO

Açıklama

Özellikler: 4 no.lu bağımsız bölüm, binanın 1. Normal katında bulunmakta olup, bina girişine göre sağ arka cephede konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre, tek hacim bürodan oluşmakta olup 39 m2 brüt alanlıdır. 4 nolu bağımsız bölüm için 10 m2 aydınlığa, 2 m2 yan bağımsız bölüme, 2 m2 apartman holüne olmak üzere  Taşınmazın toplamda 14 m2 kayıp alanı bulunduğu ve fiilen 25 m2 kullanımda olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın tapu vasfı büro'dur.

Taşınmazın konumlu olduğu bina Edirne Tapu Müdürlüğü’nde bulunan onaylı mimari projesi ve kat irtifakı listesine göre, 202 ada 11 parselde kayıtlı 157,50 m² alanlı arsası üzerinde betonarme karkas yapı tarzında 3/A yapı grubunda, tek bloklu olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bina, bodrum, zemin, 2 normal kat ve çatı kat olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bina, bodrum katında, 2 adet depo, zemin katında, 2 adet işyeri, 2 normal katında 4 er adet büro, çatı katında 2 adet büro piyesi olmak üzere toplamda 10 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi zemin kattan parsel içerisinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe kaplama üzeri boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Binada asansör bulunmamaktadır.

Ulaşım: Edirne İli, Merkez İlçesi, Çavuşbey Mahallesi, Mumcular Sokak, No: 20, Kat: 1, İşyeri No: 4 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmazlara ulaşım için Üç Şerefeli Cami önünden Hükümet Caddesi üzerinden güney istikametinde yaklaşık 70 m devam edilip sağa taşınmazın konumlu olduğu Mumcular Sokağa girilir. Bina bu sokak üzerinde yaklaşık 100 m ileride sağda konumludur.

Not: 03/05/1994 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.