COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Edirne Merkez Abdurrahman Mahallesinde 3+1 100 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 100m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11344
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 100m2
Ada 607
Parsel 27
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ABDURRAHMAN MAHALLESİ, KALAYCI ARALIĞI SOKAK, BİNA NO: 10, DİRENLER APARTMANI, KAT:ZEMİN, DAİRE NO: 5, MERKEZ/EDİRNE

Açıklama

Ulaşım: Kadı Bedrettin Camii önünden, Eski İstanbul Caddesi üzerinden batı istikametinde yaklaşık 85 m devam edilerek sola, taşınmazın konumlu olduğu Kalaycı Aralığı Sokağına girilir. Taşınmazın bulunduğu bina, bu sokak üzerinde 70 m ileride sağda konumludur.

Özellikler: Taşınmaz; zemin katta bulunmakta olup bina girişine göre sağ cephede konumludur. Onaylı Mimari Projesine göre, antre, mutfak, salon, 3 oda, banyo, w.c, balkon ve teras ( balkon kullanımlı) hacimlerinden oluşmakta olup 100 m2 brüt alanlıdır. Taşınmaz konum ve alan olarak projesi ile uyumludur. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapı, iç kapılan ahşap doğrama, pencere doğramaları ve balkon kapısı PVC'dir. Taşınmazın zeminleri ıslak hacimlerde seramik kaplama, diğer mahallerde laminant parke kaplıdır. Taşınmazın duvarları ıslak hacimlerde fayans kaplama, diğer mahallerde alçı sıva üzeri su bazlı plastik boyalıdır. Taşınmazda ısınma sistemi olarak doğal gaz kombisi kullanılmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu bina; 607 ada, 27 parsel, 393,69 m2 alanlı arsası üzerine betonarme karkas inşaat tarzında 3/B yapı grubunda, yaklaşık 5 yıl önce inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bina bodrum kat, zemin kat, 3 normal kat ve çatı kat olmak üzere toplam 5 katlı inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında; 1 adet işyeri, 1 adet mesken ve 1 adet mesken piesi, zemin katında ve 1. Normal katında 4 er adet mesken, 2 ve 3.normal katında 5 er adet mesken olmakla birlikte toplamda 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boyalı, bina giriş kapısı orta kısmı camlı alüminyum doğramadır. Bina giriş holü, kat sahanlıkları ve merdivenler, seramik ve duvarları saten boyalıdır. Binada asansör bulunmaktadır.

Not: 11.05.2017 Tarihli İskan Belgesi mevcuttur.