Edirne Keşan Saral City 80 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 80m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11663
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 80m2
Ada 143
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 11
Bulunduğu Kat 9
Bağımsız Bölüm E blok 37

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Edirne İli Keşan ilçesi Beğendik Beldesi Beykent Mahallesi, Anafartalar Caddesi, Saral City, No: 101E, E Blok, K:9, D:37

Edirne Keşan Saral City 80 m2 2+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Edirne İli Keşan ilçesi Beğendik Beldesi Beykent Mahallesi, Anafartalar Caddesi, Saral City, No: 101E, E Blok, K:9, D:37 posta adreslidir. Taşınmaza ulaşım için Beğendik Çarsı Merkezinden Atatürk Caddesi üzerinde güney istikametinde 3000 m ilerledikten sonra konu taşınmaın bulunduğu site sol tarafta yer almaktadır. 

Özellikler: Taşınmaz "Mesken" nitelikli, E blok 37 bağımsız bölüm no’lu taşınmaz, projesine göre ve yerinde, 9. Katta, bina girişine göre sol ön tarafta ve site içi peyzaj alanına bakmaktadır. Onaylı mimari projesine göre ve yerinde yaklaşık brüt 80 m2 kullanım alanlı olup hol, salon, mutfak, 2 adet oda, banyo WC ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapı, yer döşemeleri salon ve odalarda parke kaplı, diğer bölümlerde ise seramik kaplı, duvarları alçı sıvalı saten boyalı, iç mekan kapıları prespanel amerikan kapı, dış cephe doğramaları ise PVCdir. Mutlak dolapları PVC kaplı mdflam mobilyalı, tezgah ise mermer olan taşınmazın ıslak hacimlerinde yer ve duvarları seramik kaplıdır. Banyoda vitrifiye malzemesi olarak lavabo ve klozet mevcuttur. Taşınmaz, ısınması katı yakıtlı merkezi kalorifer sistem ile sağlanacak vaziyette tesisatlandırılmıştır. Genel olarak orta kalitede malzeme ve işçilikle tefriş edilmiş olduğu görülen taşınmazın bakımsız olduğu gözlemlenmiştir.  

              Taşınmazın yer aldığı bina. 37482 m2 yüz ölçümüne sahip olan arsa üzerinde, serbest nizamda. 4/A yapı grubunda inşa edilmiştir. Sitede otopark, kamelya, aqua park, yüzme havuzu, çocuk parkı, kafeterya vb. ortak kullanım alanları olup bahçe ve çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Parsel üzerinde A ,B, C, D, E, F, G, H, I, J, K olmak üzere toplam 11 blok yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu blok parselin doğu cephesine inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu E blok girişi projesine uygun batı cepheden zemin kattan sağlanmaktadır. E Blok bodrum + zemin + 11 nomral katlı olarak inşa edilmiştir. Bodrum katında kapıcı dairesi, sığınak ve ortak mahal,, zemin katında 4 adet daire, normal katlarda 4'er daire olacak şekilde binada toplam 4S bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları saten boyalıdır. Binanın dış cephesi mantolama üzeri plastik boyadır. Binada yangın merdiveni ve 2 adet asansör mevcuttur. Binalarda katı yakıtlı merkezi sistem petekli kalorifer tesisatı kullanılmaktadır.