Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Düzce Hamidiye Mahallesi'nde Hisseli 3 Kat Konut Ve Ticari İmarlı Arsa

Şirketten 81m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22653
Metre Kare:
81m2
Ada:
51
Parsel:
267
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
3/16
TAKS:
0.4
Emsal:
1.3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Hamidiye Mahallesi, Eski Akçakoca Caddesi, 51 Ada 267 Parsel Merkez/DÜZCE

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, Düzce İli, Merkez İlçesi, Hamidiye Mahallesi, Eski Akçakoca Caddesi üzerinde konumlu 51 ada 267 parseldir. Konu taşınmaz 51 ada 267 parsel tapu kayıtlarında, 432,84 m2 alana sahip " BAHÇELİ AHŞAP EV" vasfındadır. Düz bir topoğrafik yapıda olan taşınmaz dikdörtgene benzer yamuk bir geometrik şekle sahiptir. Parsel imar planına göre batı cephede 15 m.lik yola cephelidir. Kuzey cephede 51 ada 268 parsele, Güney cephede 51 ada 273 parsele, Doğu cephede 51 ada 266 parsele sınırdır. Halihazırda imar yolu asfalttır. Parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir çit, duvar vs. bulunmamaktadır. Mahallinde yapılan incelemede, taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Cins tashihine konu yapının yıkılmış olduğu tespit edilmiştir. Halihazırda üzerinde herhangi bir tarım yapılmadığı gözlenmiştir.

İmar Durumu;

1/1000 ölçekli, Düzce Revizyon ve ilave uygulama İmar Planında, ayrık nizam, azami 3 kat TAKS:0,40, KAKS: 1,30 yapılaşma şartlarıyla “KONUT+TİCARET” alanında kaldığı bilgisi alınmıştır. Taşınmazın kamu terki olmadığı, imara açık net parsel olduğu bilgisi alınmıştır.

Not: Taşınmazın 3/16  hissesi satılıktır. Hisseye düşen 81,16 m2'dir. 

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.