COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Akçakoca Hemşinde 11.290 m2 Fındık Bahçesi

Şirketten 11290m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 9099
Metre Kare 11290m2
Ada 113,149
Parsel 6,15
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hemşin Köyü, Kışla Mevkii,113 ada 6 parsel ve Şelale Mevkii 149 ada 15 parsel Akçakoca / DÜZCE

Uzman Görüşü

Düzce'de bulunan tarlalara son dönemde talep artışı olmuştur. Tarlaların üzerinde fındık ekili verimli tarım arazileri olması, 15 nolu parselin yola cephesinin olması ciddi avantaj sağlamaktadır.

Açıklama

Ulaşım: Taşınmazların bulunduğu Hemşin Köyü, Akçakoca İlçe sınırları içinde yer alan merkeze uzak bir köydür. Hemşin Köyü, yerel halkın yaşadığı ve yoğunlukla fındık ekili arazilerin bulunduğu bir Köydür. Taşınmazlar köy yerleşiminin dışında yer almaktadır. Taşınmazlara ulaşım patika yollar ile sağlanmaktadır. Taşınmazların çevresinde içinde mesken olan fındık ekili durumda olan araziler, 1-2 katlı müstakil eski binalar ve üzerinde yapı bulunmayan fındık bahçeleri mevcuttur. Bölgede asfalt yol, Elektrik ve köy suyu altyapıları yerleşim alanları içerisinde yer almakta olup taşınmazlar bu alt yapıdan yararlanamamaktadır. 

Özellikler:113 ada 6 parsel;  7.319,59 m2 yüz ölçümlü fındık bahçesi niteliğindedir. Parsel geometrik olarak belirgin bir forma sahip değildir. Parsel sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Halihazırda taşınmaza ulaşım arazi araçlarının kullanabildiği stabilize yol ile sağlanmaktadır. Yerinde yapılan incelemede parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamakta olup parselin tamamında fındık ağaçları ekili durumda olduğu görülmüştür. Taşınmaz eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Toprak yapısı oldukça verimli olup sulama imkânı bulunmamaktadır. Parsel, kahverengi özellikli ince taneli toprağa sahiptir. Taşınmazın parsel konumu Akçakoca Kadastro Müdürlüğü'ndeki kadastro paftası incelenerek kontrol ve teyit edilmiştir.

149 ada 15 parsel;  3.971,88 m2 yüz ölçümlü fındık bahçesi niteliğindedir. Parsel geometrik olarak belirgin bir forma sahip değildir. Parsel sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Halihazırda taşınmaza ulaşım arazi araçlarının kullanabildiği stabilize yol ile sağlanmaktadır. Yerinde yapılan incelemede parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamakta olup parselin tamamında fındık ağaçları ekili durumda olduğu görülmüştür. Taşınmaz eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Toprak yapısı oldukça verimli olup sulama imkânı bulunmamaktadır. Parsel, kahverengi özellikli ince taneli toprağa sahiptir. Değerleme konusu taşınmazın parsel konumu Akçakoca Kadastro Müdürlüğü'ndeki kadastro paftası incelenerek kontrol ve teyit edilmiştir.

Not: Taşınmazların iskanı bulunmamaktadır.Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.