Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Düzce Akaçakoca'da 2+1 66 m2 daire

Bankadan 2 + 1 66m2

Özellikler

Tapu no 1101
Pafta -
Ada 142
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Teminat Bedeli ! % 15

Adres

Düzce Akaçakoca'da 2+1 66 m2 daire

Açıklama

Adres: Yalı Mahallesi, Ereğli Caddesi, Memoğlu Sitesi, D Blok, 1. Kat Daire:6 Akçakoca/ DÜZCE

Ulaşım: Daire konum olarak Ereğli Caddesi'ne cephelidir. Yakın çevresinde genelde zemin katları ve normal katları konut olarak kullanılan 3-4 katlı betonarme binalar bulunmaktadır. Taşınmazın ulaşım imkanları iyidir. Akçakoca Belediyesi sınırları içindedir.

Özellikler: 3170 m2 arsa üzerinde A, B, C, D, E, F, G, H ve I Bloklar olmak üzere toplam 9 adet bloktan oluşmaktadır. Site içerisinde açık havuzu ve güvenlik bulunmaktadır. Dairenin bulunduğu D Blok bitişik nizamda betonarme karkas yapı tarzında 2 bodrum, zemin, 2 normal kat ve çatı katı olarak inşa edilmiştir. 2. bodrum katında 1 adet depo, 1. bodrum, zemin ve 1. normal katlarında ikişer adet mesken ve 2. normal katı ile çatı katında 2 mesken olmak üzere toplam 9 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina dış cephesi akrilik boyalı olup, bina giriş kapısı demir doğramadan imal edilmiştir. Bina girişi projesi ve mahallinde 1. bodrum kattadır.

6 bağımsız bölüm numaralı daire bina girişine göre sol kolda 1. normal katta yer almaktadır. Projesine göre antre, salon, 2 adet oda, mutfak, banyo ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup, toplam kapalı alanı brüt 66 m2'dir. 

Daire kıyı sahil şeridinde, ana caddeye cepheli bir binada yer alması açısından hem yatırım hem kullanım amaçlı değerlendirilebilir.