COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Sur Süleyman Nazif Mahallesi'nde 2+1 Ofis

Bankadan 73m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17771
Metre Kare 73m2
Ada 438
Parsel 45
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 39
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 2
Bağımsız Bölüm 5
Bulunduğu Kat 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Süleyman Nazif Mah.Gazi Sk.No:64 D:2 Sur/Diyarbakır

Açıklama

Özellik: Taşınmaz 2. katta yer alan iş bürosu vasıflı 5 nolu bağımsız bölümdür. kat irtifakına esas mimari projesine göre salon, hol. 2 oda, mutfak, banyo, wc, hacimlerinden oluşmakta olup brüt 73 m2 büyüklüğüne sahiptir. Isıtma sistemi sobadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın tapu vasfı iş bürosu'dur.

Ana taşınmaz 83.40 m yüzölçümlü arsa üzerinde bitişik nizam 1 adet blok yer almaktadır. Betonarme karkas strüktürde inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu blok bodrum + zemin + 2 normal katlıdır. Bina girişi doğu cephesinden verilmiştir. Binanın bodrum katında zeminde yer alan dükkanların depoları, zemin katta 3 adet dükkan ve bina girişi 1. ve 2. normal katlarında 1'er adet büro olmak üzere toplam 5 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişi projesine uygun olarak zemin kattan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi ince sıva kaplamadır. Giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadır.

Ulaşım: Taşınmaz: Diyarbakır ili, Sur ilçesi, Süleyman Nazif Mahallesi, Gazi Sokak, Bina No:64 Kat 2 No: 2 adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için: Sur ilçesinin ana ulaşım arterlerinden olan Gazi Caddesi üzerinden kuzeye doğru ilerlerken Gazi caddesi ile Sait Paşa Sokak kesişme noktasına Gazi caddesine göre sol tarafta yer almaktadır. Gayrimenkulün bulunduğu muhit, genellikle düşük gelir grubuna hitap eden, ticaret üstü konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu bir bölgedir. Taşınmazın çevresinde 4-5 katli yapılan binalar. Salos Camii, Protestan Kilise Balıkçılar Başı iş merkezi bulunmaktadır.

Not: 02/06/1982 tarihli mimari projesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı iş bürosu'dur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.