0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Sur Konacık'ta 17 Dönüm Tarla

Bankadan 17196m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18525
Metre Kare:
17196m2
Ada:
154
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Konacık Köyü 154 ada 1 parsel Sur/Diyarbakır

Uzman Görüşü

Taşınmazın kuzey ve batı yönünde kadastral yola, diğer yönlerde ise komşu parsellere cepheli olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 154 ada 1 parsel  17.196,41 m2  yüzölçümüne sahip  SUSUZ TARLA vasfındadır, üçgen formdadır, parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. 154 ada 1 parsel kuzey ve batı yönünde kadastral yola, diğer yönlerde ise komşu parsellere cephelidirler. Parsel üzerinde herhangi bir ürün ekilmemiştir. Parsellerin sulama imkanının olmadığı görülmüştür. Taşınmaz İmar Planlarının dışında olup 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planlarında Tarım Alanı içinde kalmaktadır. 

Not: 6200 Sayılı Kanunun Ek 9. Maddesi gereğince arazi toplulaştırma kapsamındadırAlıcı adayı teklif vermeden önce arazi toplulaştırma işlemi hakkında ilgili kurumdan bilgi alabilir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.