0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Ergani'de Ana Caddeye Yakın Konumlu Müstakil Ev

Bankadan 3 65m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15206
Oda Sayısı:
3
Metre Kare:
65m2
Ada:
295
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
22
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fevzi çakmak Mahallesi, Baraj caddesi, No: 34 Ergani/Diyarbakır

Uzman Görüşü

Milli Egemenlik Caddesi üzerinden Ufuk 3 sokağa dönülmek suretiyle ulaşmak mümkün, şehir merkezine yaklaşık 150-200 m uzakta, 132 m2 arsa üzerinde, 70 m2 tek katlı müstakil ev; ilçe merkezine yakın konumda olması avantajına sahiptir.

Açıklama

KURTULUŞ CADDESİ'NE YAKIN KONUMDA, MARKETE, OKULA, TOPLU TAŞIMAYA YÜRÜME MESAFESİNDE MÜSTAKİL EV FIRASTI

Özellikler: 

  • Fevzi çakmak Mahallesi Baraj Caddesi'nde konumludur.
  • 132 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde 65 m2 kargir evdir. 
  • Parsel üzerinde yaklaşık 65 m² alanlı, 1 katlı bahçeli kargir ev bulunmaktır.
  • Taşınmazda 1 adet salon, 1 adet oda, 1 adet mutfak, 1 adet banyo, 1 adet balkon bulunmaktadır.
  • Bölgedeki yapılaşma koşulları "Bitişik nizam, 2 kat, Konut alanı'' şeklindedir.

Bölgede Ziya Gökalp Caddesi ve Milli Egemenlik Caddesine cepheli binaların zemin katları ticari kullanıma yönelik olup ara sokaklara cepheli binalar, müstakil konut amaçlı kullanılmaktadır. Bölgede konut kullanımlı yapılar, Belediye Parkı, Ergani Belediyesi, Ergani Hükümet Konağı ile çeşitli ticari işletmeler ve işyerleri bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ve özel araçlarla Ziya Gökalp Caddesi ve Milli Egemenlik Caddesi üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. 

Not: Ergani Belediyesi'nden alınan şifahi bilgiye göre parsel Uygulama İmar Planında ''Konut Alanı'' imarlı, Bitişik Nizam, 2 Kat, Hmax=6,50 m yapılaşma koşullarına haizdir. Parselin yaklaşık 5,50 m² yola terki bulunduğu şifahen beyan edilmiştir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 3402 Sayılı Kanunun Ek 1. Maddesi uygulamasına tabidir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.