Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Ergani'de Ana Caddeye Yakın Konumlu Müstakil Ev

Bankadan 3 65m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15206
Oda Sayısı:
3
Metre Kare:
65m2
Ada:
295
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
22
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Fevzi çakmak Mahallesi, Baraj caddesi, No: 34 Ergani/Diyarbakır

Uzman Görüşü

Milli Egemenlik Caddesi üzerinden Ufuk 3 sokağa dönülmek suretiyle ulaşmak mümkün, şehir merkezine yaklaşık 150-200 m uzakta, 132 m2 arsa üzerinde, 70 m2 tek katlı müstakil ev; ilçe merkezine yakın konumda olması avantajına sahiptir.

Açıklama

KURTULUŞ CADDESİ'NE YAKIN KONUMDA, MARKETE, OKULA, TOPLU TAŞIMAYA YÜRÜME MESAFESİNDE MÜSTAKİL EV FIRSATI

Özellikler: 

  • Fevzi çakmak Mahallesi Baraj Caddesi'nde konumludur.
  • 130,74 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde 65 m2 kargir evdir. 
  • Parsel üzerinde yaklaşık 65 m² alanlı, 1 katlı bahçeli kargir ev bulunmaktır.
  • Taşınmazda 1 adet salon, 1 adet oda, 1 adet mutfak, 1 adet banyo, 1 adet balkon bulunmaktadır.
  • Bölgedeki yapılaşma koşulları "Bitişik nizam, 2 kat, Konut alanı'' şeklindedir.
Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Bölgede Ziya Gökalp Caddesi ve Milli Egemenlik Caddesine cepheli binaların zemin katları ticari kullanıma yönelik olup ara sokaklara cepheli binalar, müstakil konut amaçlı kullanılmaktadır. Bölgede konut kullanımlı yapılar, Belediye Parkı, Ergani Belediyesi, Ergani Hükümet Konağı ile çeşitli ticari işletmeler ve işyerleri bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ve özel araçlarla Ziya Gökalp Caddesi ve Milli Egemenlik Caddesi üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. 

Not: Ergani Belediyesi'nden alınan şifahi bilgiye göre parsel Uygulama İmar Planında ''Konut Alanı'' imarlı, Bitişik Nizam, 2 Kat, Hmax=6,50 m yapılaşma koşullarına haizdir. Parselin yaklaşık 6 m² yola terki bulunduğu şifahen beyan edilmiştir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 3402 Sayılı Kanunun Ek 1. Maddesi uygulamasına tabidir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.