COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Bismil Karahan Mahallesi'nde 95 Dönüm Tarla

Bankadan 95419m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15409
Metre Kare 95419m2
Ada 106
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karahan Köyü, Diyarbakır Silvan Yolu, 106 Ada 2 Parsel Bismil/DİYARBAKIR

Açıklama

Özellik: 106 ada 2 parsel 95.419,28 m² alanlıdır. Hafif eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Geometrik olarak dikdörtgen yamuk bir şekli vardır. Ekim yapılabilen kuru tarım arazisidir. Kadastral yola cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz Diyarbakır il merkezinin 40 km kuzeydoğusunda, Diyarbakır Silvan yolu yakınında, Karahan Köyünde yer almaktadır. Yakın çevresindeki parsellerde genellikle buğday, mısır ve mercimek vb. ekimi yapılmaktadır. Parsel üzerinde ruhsatlı veya ruhsatsız herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Diyarbakır ili, Bismil ilçesi, Karahan Köyü, 106 Ada 2 Parseldir. Taşınmaz Diyarbakır şehir merkezinin 40 km kuzeydoğusunda, Diyarbakır-Silvan yolu yakınında konumlanmıştır. Ulaşım genellikle özel vasıtalarla ve toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır. Taşınmaz Diyarbakır şehir merkezinin 40 km kuzeydoğusunda yer almakta olup yakın çevresinde benzer nitelikli tarım arazileri yer almaktadır.

Not: 3083 Sayılı Yasanın 6. Maddesine gereğince kısıtlıdır' şerhi vardır. Sulama alanlarının düzenlenmesi ile ilgilidir. Güncel durumu ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.