Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Bismil Fırat Mahallesi'nde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 135m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22933
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
135m2
Ada:
266
Parsel:
53
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
17
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
12

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Fırat Mah. 214 Sok. No:2 Kat: 2 D: 5 Bismil / Diyarbakır

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkul 470,87 m2 yüzölçümlü, 266 ada 53 parsel üzerinde, betonarme karkas sistemde, serbest nizamda, 3/B yapı sınıfında, tek bir yapıdan oluşmaktadır. Ana taşınmaz zemin + 2 normal kat olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Bina girişi kuzeydoğu cephede yer almaktadır. Kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre, zemin katında bina ana girişi, 1 adet mesken ve 6 adet dükkan, 1 ve 2.normal katlarında 4`er adet mesken yer almakta olup bina toplamda 15 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın zemin katında 1,2,3,4,5 ve 6 bağımsız bölüm numaralı dükkanlar ve 7 bağımsız bölüm numaralı mesken, 1.normal katında 8,9,10 ve 11 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2.normal katında12,13,14 ve 15 bağımsız bölüm numaralı meskenler yer almaktadır. Bina dış cepheleri sıva üzeri akrilik esaslı boyalı olup bina konut girişinde demir doğrama kapısı mevcuttur. Bina giriş hol zemini, kat hol zeminleri ve merdiven basamakları mermer plak kaplı olup duvarları saten boyalıdır.

12 NOLU B.B: Konu taşınmaz 2.normal katta, bina girişine göre sol arka cephede olup, kullanım alanı onaylı mimari projesine göre ~ brüt 135 m2 dir. Taşınmaz mimari projesinde salon, mutfak, 2 oda, 1 banyo, antre, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.