COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Denizli Honaz İlçesi'nde 3 Adet Bağ

Bankadan 12949m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15468
Metre Kare 12949m2
Ada 0
Parsel 620,621,622
Tapu Bilgisi Cins Tashihi

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Emirazizli Mah. Çalıkıran Mevki, 621-620-622 Parsel / Honaz / DENİZLİ

Açıklama

Özellikler: Emirazizli Mah. Çalıkıran Mevki, 0 Ada 620 Parsel 4784,70 m2 alanlı, Bahçe vasıflı ,Emirazizli Mah. Çalıkıran Mevki, 0 Ada 621 Parsel 517,05 m2 alanlı, Kanal ve Yol vasıflı ve  Emirazizli Mah. Çalıkıran Mevki, 0 Ada 622 Parsel 7648,25 m2 alanlı, Bahçe vasıflı taşınmazdır. Toplam alan 12.949,3 m2'dir.

Ulaşım:  Ulaşım için Denizli Şehir Merkezi Üçgen Meydanı`ndan Ankara bulvarı istikametinde devam edilir. Bu caddenin Cafer Sadık Abalıoğlu bulvarına girilir. Organize sanayi ye gelmeden önce Pınarkent mahallesinden Honaz yoluna sapılır ve yaklaşık 4 km ilerledikten sonra sağa toprak yola sapılır. Taşınmaz yaklaşık 500 metre yolun içerisinde (Batısında) kalmaktadır. Taşınmazın bulunduğu Bölgede benzer nitelikli tarla, bahçe tarzı taşınmazlar bulunmakta olup bölge genelinde sulu tarım yapılmaktadır. Taşınmaz Honaz ilçe merkezine yaklaşık 3,5km mesafede bulunmaktadır.

Not: Honaz Belediyesi İmar Müdürlüğü`nde yapılan incelemede taşınmazın bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli planda plansız alanda kaldığı, 1/100.000 ölçekli çevre düzeni planında Tarım alanında kaldığı bilgisi alınmıştır. 3 ayrı tapulu taşınmazlar birlikte satılmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.