COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Denizli Honaz Cumhuriyet Mahallesi'nde 18 Dönüm Bahçe

Bankadan 18000m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15461
Metre Kare 18000m2
Ada 368
Parsel 133
Tapu Bilgisi Cins Tashihi

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

CUMHURİYET MAH. DEDEPINARI MEVKİ, 2295 PARSEL / HONAZ / DENİZLİ

Açıklama

Özellikler:Cumhuriyet Mahallesi  368 ada 133 parsel (eski Honaz Mahallesi 2295 parsel )18.000,80 m2 alanlı Bahçe vasıflı taşınmazdır. Konu taşınmazın parsel bazında yeri kadastral ve imar paftasından kontrol edilmiş, mahallinde kadastral sınırları tam belli olmadığı ve elektronik aletler ile ölçüm yapılamadığı için yer tespiti yaklaşık olarak yapılmıştır. Taşınmaz batı yönünden kadastral yola yaklaşık 58 metre cepheli olup diğer cephelerinden komşu parseller ile çevrilidir. Parsel sınırlarını belirleyici herhangi bir çit, tel örgü, duvar vb. yapı unsuru bulunmamaktadır. Parsel geometrik açıdan amorf bir şekle sahip olup herhangi bir şekle benzememektedir. Taşınmaz topografik açıdan düz bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmaz üzerinde herhangi bir ekili-dikili ürün bulunmamaktadır. Taşınmaz sulanabilir olup salma sulama şeklinde sulanmaktadır.

Ulaşım: Cumhuriyet Mah. Dedepınarı Mevki,  368 ada 133 parsel adresinde konumlu olup, tapuda Honaz İlçesi, Honaz Köyü, M22b21a - M22a25b Pafta, 17.700,00 m2 yüzölçümlü 2295 numaralı parselde kayıtlı, Bahçe vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım Honaz-Pınarkent yolu üzerinden sağlanmaktadır. Ulaşım için Denizli Şehir Merkezi Üçgen Meydanı`ndan Ankara bulvarı istikametinde devam edilir. Bu caddenin Cafer Sadık Abalıoğlu bulvarına girilir. Organize sanayi ye gelmeden önce Pınarkent mahallesinden Honaz yoluna sapılır ve yaklaşık 4 km ilerledikten sonra sola toprak yola sapılır. Taşınmaz yaklaşık 1km yolun içerisinde (Kuzey doğusunda) kalmaktadır. Taşınmazın bulunduğu Bölgede benzer nitelikli tarla, bahçe tarzı taşınmazlar bulunmakta olup bölge genelinde sulu tarım yapılmaktadır. Taşınmaz Honaz ilçe merkezine yaklaşık 3,5km mesafede bulunmaktadır.

Not: Taşınmazın bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli planda plansız alanda kaldığı, 1/100.000 ölçekli planda Tarım alanında kaldığı bilgisi alınmıştır.  3402 Sayılı Kadastro Kanunun 22. maddesinin 2. fıkrasının (a) bendi uygulamasına tabidir. Taşınmazın tapu vasfı BAHÇE'dir.  Honaz Mahallesi 2295 parsel uygulama görmüş olup, Cumhuriyet Mahallesi  368 ada 133 parsel olarak değişmiştir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.