0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çankırı Atkaracalar Köyün Kendisi Mahallesi'nde 3+1 155 m2 Müstakil Ev ve Arsası

Bankadan 4 155m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17153
Oda Sayısı:
4
Metre Kare:
155m2
Ada:
163
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
1
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Köyün Kendisi Mah. No:15 / MERKEZ / BUDAKPINAR / ATKARACALAR / ÇANKIRI ( BİNA KODU: 796941 )

Uzman Görüşü

520.02m2 arsası üzerinde, cins tashihinin yapılmış olması önemli avantaj, geniş bahçe kullanımı ile cazip, 3 oda salon Brüt 155.00 m2 TAM MÜSTAKİL EV

Açıklama

Özellikler: Çankırı İli, Atkaracalar İlçesi, Budakpınar Köyü, 163 Ada 5 Parsel konumlu,520.02 m2 alanlı, TEK KATLI BETONARME EV AHIR vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz hafif eğimli bir topografik yapıya sahip arsa üzerine inşa edilmiştir. Parsel üzerinde kadastro pafta işli durumda ve cins tahsisi yapılmış olan zemin katlı olarak inşa edilmiş 85 m2 kullanım alanı Ahır Yapısı ve 70 m2 kullanım alanlı Konut Yapısından meydana gelmektir. Parsel dahilinde dışarından yapılan gözlemlere göre ayrıca basit yapıda çelik iskelet sistemle çevrili üstü branda ile kaplı küçükbaş hayvan ahırı da bulunmakta olup sökülüp taşınabilir yapıda olması bakımından değerleme de dikkate alınmamıştır. Yapıya giriş güney cepheden olmak üzere zemin kattan sağlanmaktadır. Taşınmazın dış cephesi sıva üzeri boyasızdır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım; İstanbul Samsun karayolu üzerinden Doğu istikametinde ilerlenirken Şekerler Petrolün bulunduğu yerden sola girilir ve 2,5 km sonra budakpınarı köyüne ulaşılır. Konu taşınmazın yakın çevresinde benzer yapılar ile köy içi 2 katlı evler ve ahırlar yer almaktadır. Konu taşınmaz İstanbul Samsun Karayolunun 2,5 km kuzeyinde yer konumludur. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile sağlamaktadır. Bu bölgenin her türlü teknik alt yapısı bitirilmiş, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.