Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çankaya Kültür Mahallesi'nde 3+1 Daire

Vakıftan 3 + 1 130m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
23397
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
130m2
Ada:
1072
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
60
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Kültür Mahallesi, Sağlık 2 Sokak, No: 60 / 4 Mühendisler Apartmanı, Çankaya / ANKARA

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, Kültür Mahallesi, Sağlık 2 Sokak No: 60/4 Mühendisler Apartmanı Çankaya / ANKARA posta adresinde konumludur. 1072 adanın 614 m² alanlı 1 numaralı parseli üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş yapı, 1 bodrum + zemin + 5 normal kat olmak üzere toplam 7 kattan oluşmaktadır. Sağlık 2 Sokak cephe hattına göre ön (doğu) cephe zemin kat seviyesinden girilerek ulaşılan yapının dış yüzeyleri pencere aralarında cam mozaik kaplı, diğer yüzeyleri akrilik boyalıdır. Ana yapının giriş holü, kat holleri ve merdiven basamakları dökmem mozaik kaplı, tüm bu mahallerin duvarları alçı sıva üzeri plastik boyalıdır. Yapının 1. bodrum katında sığınak, kömürlükler, depo, kalorifer, kapıcı odası, zemin katında 1 ve 2 nolu meskenler ile ana yapı girişi, diğer normal kat aralığında her katta 2 şer adet mesken bulunmakta olup, ana yapı toplam 12 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır.

Tarafımıza gösterilen 4 bağımsız bölüm ana yapının 1. katında, ana yapı girişine göre sağ yan (doğu, kuzey, batı) tarafta yer almaktadır. Projesine göre, giriş holü, salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, wc ve 2 adet balkon mahallerinden ibaret yaklaşık brüt 130 m² büyüklüğündedir. Giriş holü ve mutfak mahallerinin döşemeleri PVC esaslı yer döşemesi (marley), banyo, wc ve balkon mahallerinin döşemeleri dökme mozaik, salon ve odaların döşemeleri cilalı ahşap parke kaplıdır. Banyo ve wc mahallerinin duvarları fayans kaplı, diğer mahallerin duvarları alçı sıva üzeri plastik boyalıdır. Mutfak mahallinde laminat kaplamalı ahşap dolap ve tezgah, banyo mahallinde ayaklı lavabo, klozet ve küvet yer almaktadır. Ana giriş kapısı çelik, iç kapı doğramaları yağlı boyalı ahşap, pencere doğramaları PVC doğrama arası çift camlıdır. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut durumdaki gayrimenkulün ısıtılması doğalgaz yakıtlı merkezi sistem kalorifer tesisatı ile sağlanmaktadır.

KDV dahil %2,5 oranında hizmet bedeli alınmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.