COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Nilüfer Kayapa Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 250m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12094
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 250m2
Ada 6377
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 1
Ruhsat Tarihi 18/09/2018
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kayapa Mahallesi, 135.(530) Sokak A Blok, No:3/1 Nilüfer/Bursa

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Kayapa Mahallesi, 135.(530) Sokak A Blok, No:3/1 Nilüfer/Bursa, 4+1 250 m2 Dubleks
Özellikler:
Taşınmazın projesine göre bodrum katında antre, dubleks mesken devamı, çamaşır odası ve wc bölümlerinden ibaret olup 80 m2 brüt alanlıdır. Zemin katı giriş, salon, mutfak, wc+duş ve 1 balkon bölümlerinden ibaret olup 82 m2 brüt alanlıdır. 1. normal katı antre, 3 oda, banyo ve 1 balkon bölümlerinden ibaret olup 88 m2 brüt alanlıdır. Taşınmaz projesine göre toplam 250 m2 brüt alanlıdır. Taşınmazın iç mahal özellikleri bilinmemektedir.
Bağımsız bölümün bulunduğu 6377 ada 4 parsel sayılı 520,00 m2 yüz ölçümlü Arsa vasıflı ana 
taşınmaz üzerinde, kat irtifakı tesisli, ayrık nizam ve betonarme yapı tarzında inşa edilmiş bina bulunmaktadır. Bina 2 blok olarak isimlendirilmiş olup taşınmaz yapının 135. Sokak üzerinden bakıldığında batı bölümünde yer almaktadır. A ve B bloklarda 1 er adet olmak üzere toplam 2 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. A Blok projesine göre; 1 bodrum, zemin ve 1 normal kattan ibaret olup 3 katlıdır. Taşınmaz girişi batı cepheden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Yapının dış cephesi kısmen kompozit kaplama, sıvalı ve boyalı vaziyettedir. Çatısı shingle çatıdır.
Ulaşım: Taşınmaz; Kayapa Mahallesi, 135.(530) Sokak, A Blok, No:3/1, Nilüfer/Bursa posta adresinde yer almaktadır. Bölgenin kuzeyinde 
Kayapa Sanayi bölgesi bulunmaktadır. Bölgede doğal gaz şebekesi inşaatı tamamlanmış olup köy içinde doğal gaz şebekesi bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye toplu taşıma araçları ile ulaşım imkanı mevcuttur. Ana ulaşım yolu olan Bursa Caddesi asfalt vaziyettedir. Yeni imara açılan ara yollar kısmen bakımsız asfalt, kısmen de stabilize vaziyetindedir. Konu taşınmazın bulunduğu bölgede yapılaşma az olup cepheli olduğu sokak stabilize vaziyettedir. Bölgede alt yapı büyük oranda tamamlanmış olup elektrik, şehir suyu, doğal gaz şebekesi bulunmaktadır. Yeni imara açılan parsellerin bulunduğu bölgede alt yapı sorunları yaşanabilmektedir.
Not: 18/09/2018 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.