1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Burdur Merkez Emek Mahallesi'nde 3+1 150 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 150m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15434
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 150m2
Ada 1321
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 10/04/2017
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Emek Mahallesi, 22038 sokak, no:17/3 MERKEZ / BURDUR

Açıklama

Ana cadde üzerinde YENİ BİNADA, toplu taşıma hattına mesafesi ~250 metre, geniş balkonlu ve az katlı şık binada, Brüt 150.00 m2 ARA KAT KÖŞE DAİRE

Özellikler: 1.normal katta konumlu olup tüm yönlerden cephelidir. Onaylı mimari projesine göre konu taşınmaz 3 adet oda, salon, mutfak, kiler, banyo/wc, antre ve 3 adet balkon düzeninde olup 150 m2 kullanım alanına sahiptir.

Ana taşınmaz, 409.13 m2 yüzölçümlü 1321 ada 3 parsel üzerinde, ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında, 3/B yapı sınıfında inşa edilmiş olup, bodrum + zemin + 3 normal kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Onaylı mimari projesine göre ana taşınmaz bodrum katında 1 adet mesken, 1 adet işyeri; zemin, 1, 2 ve 3. normal katlarda 1’er adet mesken hacmi olmak üzere toplam 6 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmaza giriş, güney cephesinden, bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Ana taşınmaz dış cephesi sıva üstü boyalıdır. Parsel sınırları zeminde belirgin olmayıp, çit/duvar/tel örgü vb. unsurlarla ihatalı değildir.

Ulaşım: Burdur İli, Merkez İlçesi, Emek Mahallesi, 22038 Sokak, No: 17 açık adresinde konumlu "Mesken" nitelikli taşınmazdır. Konu taşınmaza ulaşım için bölgenin ana arterlerinden 22002 Sokak ile Bülent Ecevit Bulvarı kesişimi referans alınarak, 22002 Sokak üzerinde kuzey yönünde ~130m gidilir ve sağa dönülür. Ergenekon Caddesi üzerinde doğu yönünde ~850m gidildiğinde konu taşınmaza sağda ulaşılır. Taşınmaz bölgesi konut fonksiyonlu gelişmiş olup, çevresinde 4­5 katlı genel itibariyle yapı yaşı düşük betonarme yapılar ile az sayıda 1­2 katlı müstakil yapılar bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma hızı ve boş parsel sayısı orta yoğunluktadır. Orta gelirli ailelerin tercih ettiği bölgede altyapı ve ulaşım sorunsuzdur. Özel araçlarla ulaşım sağlanan taşınmazın toplu taşıma hattına mesafesi ~250m'dir.

Not: 10/04/2017 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.