COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Burdur Merkez Armağan İlci Mahallesinde 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 43m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12045
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 43m2
Ada 33
Parsel 47
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm C Blok 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ARMAĞAN İLCİ MAHALLESİ, ŞEHİT AYHAN ÇAKIR CADDESİ, NO:32/1 C BLOK KAT:1 DA 6 MERKEZ / BURDUR

Açıklama

Özellikler: 2/400 arsa paylı C Blok 6 BB nolu mesken kat irtifakına esas mimari projesine göre bina girişine göre soldan 2.sırada konumludur. Batı cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 43 m2 alanlı olup, 1 oda, salon, mutfak ve 1 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır.Taşınmazın içerisine girilememiştir. Dairenin giriş kapısı çelik kapı, pencereleri pvc doğramadır. Dairenin ısınma kombilidir. 
Burdur Tapu Sicil Müdürlüğünde incelenen kat irtifakına esas onaylı mimari projesine ve yerinde yapılan incelemelere göre taşınmazların konumlu olduğu ana gayrimenkul 3193,93 m2 alanlı 33 ada, 47 parsel üzerinde, betonarme karkas yapı sisteminde, 3/B yapı sınıfında, ayrık nizamda inşa edilmiş 3 adet (A, B ve C) blok bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu C blok parselin kuzeydoğusunda konumludur. C Blok 2 bodrum + zemin +4 normal kat şeklinde inşa edilmiştir. Söz konusu binanın girişi mimari projede ve yerinde batı cepheden 1.bodrum kattan verilmiş durumdadır. Mimari projesi ve yerinde yapılan incelemelerde binanın 2.bodrum katında sığınak,enerji odası, jeneratör odası, wcler, 1.bodrum katta otopark, zemin katta kapıcı dairesi, bina girişi ve 5 adet mesken, 4 normal katın her birinde 8 er adet mesken olmak üzere toplamda 37 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina malzeme özelliği iyi durumdadır. Bina giriş kapısı demir doğrama mamul olup, bina giriş merdivenleri ve kat holleri zeminleri mermer kaplamadır. Merdiven kovası duvarları ve tavanı saten alçı üzeri boyalıdır. Bina dış cephesi akrilik boyalıdır. Binada asansör bulunmaktadır. 
Ulaşım: Burdur İli, Armağan İlci Mahallesi, Şehit Ayhan Çakır Caddesi, Dış Kapı No: 32/1, C Blok, 1.Kat Da:6-7 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmazlara ulaşım için Nene Hatun Caddesinden kuzeydoğu istikamette ilerlerken sola 1.caddeye sapılarak yaklaşık 400 m. ilerledikten sonra sağ kolda bulunan bina söz konusu ana taşınmazdır. 1.Şehit Ayhan Çakır Caddesinden araç ve yaya giriş kapısı mevcuttur. özel ve toplu taşıma araçla ile ulaşım kolay ve rahattır. 
Not: 16/02/2017 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.