1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Burdur Merkez Armağan İlci Mahallesinde 1+1 45 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 45m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12046
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 45m2
Ada 33
Parsel 47
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm C Blok 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ARMAĞAN İLCİ MAHALLESİ, ŞEHİT AYHAN ÇAKIR CADDESİ, NO:32/1 C BLOK KAT:1 DA 7 MERKEZ / BURDUR

Açıklama

Bu gayrimenkul için 1,25 faiz oranı avantajı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle Alternatif Bank şubelerinden Özel Konut Kredisi Kampanyasına ekspertiz ücreti ödemeden başvuruda bulunabilirsiniz.

Özellikler: 3/400 arsa paylı C Blok 7 BB nolu mesken kat irtifakına esas mimari projesine göre bina girişine göre en solda konumludur. Batı cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 45 m2 alanlı olup, 1 oda, salon, mutfak ve 1 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır.Taşınmazın içerisine girilememiştir. Dairenin giriş kapısı çelik kapı, pencereleri pvc doğramadır. Dairenin ısınma kombilidir. 
Burdur Tapu Sicil Müdürlüğünde incelenen kat irtifakına esas onaylı mimari projesine ve yerinde yapılan incelemelere göre taşınmazların konumlu olduğu ana gayrimenkul 3193,93 m2 alanlı 33 ada, 47 parsel üzerinde, betonarme karkas yapı sisteminde, 3/B yapı sınıfında, ayrık nizamda inşa edilmiş 3 adet (A, B ve C) blok bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu C blok parselin kuzeydoğusunda konumludur. C Blok 2 bodrum + zemin +4 normal kat şeklinde inşa edilmiştir. Söz konusu binanın girişi mimari projede ve yerinde batı cepheden 1.bodrum kattan verilmiş durumdadır. Mimari projesi ve yerinde yapılan incelemelerde binanın 2.bodrum katında sığınak,enerji odası, jeneratör odası, wcler, 1.bodrum katta otopark, zemin katta kapıcı dairesi, bina girişi ve 5 adet mesken, 4 normal katın her birinde 8 er adet mesken olmak üzere toplamda 37 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina malzeme özelliği iyi durumdadır. Bina giriş kapısı demir doğrama mamul olup, bina giriş merdivenleri ve kat holleri zeminleri mermer kaplamadır. Merdiven kovası duvarları ve tavanı saten alçı üzeri boyalıdır. Bina dış cephesi akrilik boyalıdır. Binada asansör bulunmaktadır. 
Ulaşım: Burdur İli, Armağan İlci Mahallesi, Şehit Ayhan Çakır Caddesi, Dış Kapı No: 32/1, C Blok, 1.Kat Da:7 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmazlara ulaşım için Nene Hatun Caddesinden kuzeydoğu istikamette ilerlerken sola 1.caddeye sapılarak yaklaşık 400 m. ilerledikten sonra sağ kolda bulunan bina söz konusu ana taşınmazdır. 1.Şehit Ayhan Çakır Caddesinden araç ve yaya giriş kapısı mevcuttur. özel ve toplu taşıma araçla ile ulaşım kolay ve rahattır. 
Not: 16/02/2017 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.