COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Burdur Gölhisar Çeşme Mahallesi'nde 3+1 133 m2 Daire (1389)

Bankadan 3 + 1 133m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15594
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 133m2
Ada 40
Parsel 21
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 16.01.2012
Ruhsat Tarihi 31.01.2007
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çeşme Mah. Cumhuriyet Cadd. 710 sok. Altın Apt .no 2/5 Gölhisar Burdur

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz imarın 40 ada 21 parselinde bulunan 2 nolu apartmanın, 3. Normal kat 7 nolu bağımsız bölümdür. Ana taşınmaza Demokrasi Caddesi üzerinden bakıldığında sol kolda yer almakta olup güneydoğu, güneybatı ve kuzeybatı cephe olmak üzere 3 yöne cephelidir. Taşınmaz güneydoğu cephede Demokrasi Caddesine ve güneybatı cephede 710. Sokağa bakmaktadır. Onaylı mimari projesine göre brüt ~133 m² kullanım alanlıdır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre salon, 3 adet oda, mutfak, antre, hol, banyo, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Söz konusu taşınmaz imarın 40 ada 21 parselinde bulunan ana gayrimenkulde toplam 10 bağımsız bölümden oluşan ana yapının 3. Katında yer alan 7 nolu bağımsız bölüm, değerleme konusu taşınmazdır. Gayrimenkulün bulunduğu bina, Bitişik nizam, betonarme karkas tarzda 3A yapı sınıfında inşa edilmiştir. Binanın dış cephesi sarı ve pembe renkte dış cephe boyası ile boyalıdır. Ana yapı, Bodrum + Zemin + 4 Normal kat olmak üzere 6 kattan oluşmaktadır. Bodrum katta; 2 adet depo, kazan dairesi ve sığınak, Zemin katta; 2 adet dükkan ve bina girişi, Normal katlarda; 2`şer adet mesken olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi onaylı mimari projesine göre Zemin kattan, doğu cephede ve Demokrasi Caddesi üzerinden sağlanmakta olup mahalinde Zemin kattan, batı cephede bahçe tarafından sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi boyalı, giriş kapısı demir doğramadır. Mimari projesinde kat planlarında asansörün planlanmış olduğu görülmüştür, dışarıdan yapılan ekspertiz işleminde bina girişinden fotoğraf alınmış asansörün inşa edilmemiş olduğu gözlenmiştir, anayapının işçilik ve malzeme kalitesinin orta seviyede olduğu değerlendirilmiştir.

Ulaşım: Burdur ili, Gölhisar ilçesi, Çeşme Mahallesi sınırları içerisindedir. Çeşme Meydanı Cumhuriyet Caddesi ve Demokrasi Caddesinin kesiştiği kavşaktan Demokrasi Caddesi istikametinde yaklaşık 245 m ilerledikten sonra sola 710. Sokağa dönülür ve sağda söz konusu taşınmaza ulaşılır. Söz konusu taşınmaza ulaşım özel araçlarla ve Çeşme Meydanı üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Yakın çevresinde genellikle 2-3 katlı eski tip yapılar, yeni imara uygun yapılar, Kbrya İş Merkezi gözlenmektedir. Taşınmaz merkezi konumda olup binalar genellikle alt katları ticari ve üst katları mesken niteliğindedir. Alt yapı ve ulaşım sorunu bulunmamaktadır. İmara uygun olarak yapılaşması devam eden bölgede bazı eski yapılar yıkılarak yenilenmektedir.

Not: 31.01.2007 tarih ve 1 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı ve 15.10.2009 tarih 37 sayılı Zemin kat için verilmiş Yapı Kullanma İzin Belgesi ve 16.01.2012 tarih ve 1 sayılı Bodrum ve Normal katlar için verilmiş Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.