COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Beyoğlu Çukur Mahallesi'nde 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 46m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14059
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 46m2
Ada 375
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 24/09/2013
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B Blok 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ÇUKUR Mah. KARANLIK BAKKAL Sok. No: 18 / B Blok / D: 4 BEYOĞLU / İSTANBUL

>

Uzman Görüşü

Deprem sonrası inşa edilmiş bir yapıda, merkezi konumu ve ulaşımın kolaylığıyla cazip, fugalı mantolamalı cephe, brüt 46 m² yasal kullanım alanına sahip giriş kat daire; merkezi konumda olması,­ ulaşım kolaylığı,­ talep gören bölgede konumlanması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Deprem sonrası inşa edilmiş bir yapıda, merkezi konumu ve ulaşımın kolaylığıyla cazip, fugalı mantolamalı cephe, brüt 46 m² yasal kullanım alanına sahip giriş kat dairedir. 1 adet salon, 1 adet oda, 1 adet mutfak, 1 adet banyo,  bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu B Blok`un 2.Bodrum katında binaya ait depo, diğer tüm katlarda 2'şer daire yer almakta olup toplamda 10 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Parsel üzerindeki bloklar toplamında 14 adet bağımsız bölüm tescillidir. B Blok bina girişi projesiyle uyumlu olarak zemin kat seviyesinden Karanlık Bakkal Sokak üzerinden sağlanmaktadır. 

 Ulaşım: ÇUKUR Mah. KARANLIK BAKKAL Sok. No: 18 / B Blok / D: 4 BEYOĞLU / İSTANBUL posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için Beyoğlu İlçesi Tarlabaşı mevkii ana arterlerinden biri olan Sakız Ağacı Caddesi’nden Karanlık Bakkal Sokağı’na sapılır. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede farklı irtifalarda, orta ve alt gelir grubuna hitap eden apartman tipi konutlar yaygınlıktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Tarlabaşı Bulvarı ve Taksim Meydanı konumludur. 

 Not: 2013 tarih yapı ruhsatı bulunmaktadır. 1/1000 Ölçekli Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planında ise konut alanında kalmakta olup, ana gayrimenkul korunması gerekli kültür varlığı olarak tescil edilmiştir. (Söz konusu yapı ile alakalı olarak anıtlar kurul kararı doğrultusunda yapılaşma yapılabilecektir.)" bilgileri yer almaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.