1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bergama Fatih Mahallesi'nde Natamam 97m2 Daire

Bankadan 3 + 1 97m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14058
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 97m2
Ada 970
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 29/09/2017
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fatih Mahallesi, Manolya Sokak, No:26, Kat:1, Daire:3, Bergama /İzmir

Uzman Görüşü

Dumlupınar Caddesi'ne bağlantılı sokakta, Natamam %77 tamamlanma oranındaki SIFIR BİNADA, projesine göre 3 oda salon 97.00 m2 ARA KAT DAİRE; altyapısının tamamlanmş olması, yeni bina olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 12/45 arsa paylı, 1.kat, 3 numaralı mesken niteliğindeki bağımsız bölüm, projesine ve mevcut duruma göre binanın 1.katında konumlu tek dairedir. Taşınmaz 4 cephelidir. Projesine göre yaklaşık brüt 97m2 alanlıdır. Söz konusu mesken projesine göre; 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC, antre­hol ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Dairenin giriş kapısı ve iç kapı kasa ve kanatları takılmamış olup, pencereleri çift camlı PVC doğramadır. Salon, odalar ve hol zemini şap beton olup, mutfak, banyo ve balkon zeminleri seramik kaplıdır. Duvarlar kuru hacimlerde son kat boyası yapılmamış halde alçı sıvalı ve astar boyalı, ıslak hacimlerde ise tabandan tavana kadar seramik kaplıdır. Mutfak bölümünde mutfak dolapları ve granit tezgah mevcut olup, dolap kapakları eksiktir. Banyoda vitrifiye ve armatürler henüz takılmamıştır. Kalorifer boru sistemi yapılmış, petek ve kombi montajı yapılmamıştır. Balkon korkulukları da takılmamıştır. 

Ana taşınmaz, 970 ada, 5 nolu parsel 323m2 alanlı arsa üzerine, betonarme yapı cinsinde, ayrık nizamda, bodrum, zemin ve 3 normal kat olmak üzere toplam 5 katlı olarak 2019 yılında inşa edilmiş olup, ince işçilikleri halen devam etmektedir. Kat irtifakı tesis edilmiş ancak, kat mülkiyetine geçilmemiştir. TKGM e­Takbis sisteminde incelenen kat irtifakına esas onaylı mimari projesi ve mevcut durumuna göre meskenin bulunduğu binanın bodrum katında sığınak, zemin katında; bina girişi ve 1,2 bağımsız bölüm nolu meskenler, 1.katında; 3 bağımsız bölüm nolu mesken, 2.katında 4 bağımsız bölüm nolu mesken, 3.katında 5 bağımsız bölüm nolu mesken olmak üzere toplam 5 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan, binanın kuzeybatı cephesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyası olup, giriş holünde, iç merdivenler ve kat sahanlıklarında yer döşemesi mermer kaplamalı, duvarlar yarı mat saten boyalıdır. Apartman giriş kapısı monte edilmemiş, merdiven ve balkon korkuluk montajı bulunmamaktadır. Asansör montajına başlanmamıştır.

Taşınmazın bulunduğu bölge gelişme hızı düşük formda olup alt yapı çalışmalarının devam ettiği henüz açılmayan imar yollarının bulunduğu gözlenmiştir.

Ulaşım: Bölge ana arterlerinden olan Dumlupınar caddesi üzerinde batı istikamete seyir halindeyken sol kolda yer alan Şok Market yanından sola dönüş yapılır. Yaklaşık 600 m ileride sağ kolda taşınmazın yer aldığı binaya ulaşılır.

Not: 29/09/2017 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın yaklaşık %77 inşaat seviyeli olduğu ve binada herhangi bir çalışma olmadığı gözlemlenmiştir. Satıcının inşaatın tamamlanacağı yönünde herhangi bir taahhüt bulunmamaktadır. Verilen teklif mevcut inşaat durumuna göre olup, ileride inşaat şirketinin talep edeceği masraflar doğabilir.  Taşınmaz tapuda Ertuğrul Mahallesinde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.