1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Batman Merkez Gap Mahallesi'nde 3+1 157 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 157m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17910
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 157m2
Ada 4019
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 23.07.2012
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 16

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gap Mahallesi, Menekşe Apartmanı No:26/16 MERKEZ/BATMAN

Uzman Görüşü

Tercih edilen bölgede okul ve kurumlara yakın merkezi konumda 3 oda salon çift oda ve balkonlu Brüt 157 m2 son kat daire

Açıklama

Özellikler: 16 nolu bağımsız bölüm binanın 4. normal katında bina girişine göre sağ cephede konumludur. Taşınmaz projesinde yaklaşık brüt 157 m2 olup kullanım alanı içerisinde 3 oda, 1 salon, mutfak, banyo, duş, wc, antre, hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın konumlu olduğu 1557,32 m2 yüz ölçüme sahip arsa üzerinde betonarme karkas şeklinde inşa edilmiş 1 adet bina mevcuttur. Taşınmazın bulunduğu Bina, projesinde Bodrum + Zemin + Asma + 4 Normal kattan oluşmaktadır. Bodrum katta sığınak, kazan dairesi ve otopark, zemin katta 17 ve 18 b.bölüm nolu asma katlı dükkanlar, kapıcı dairesi ve bina girişi, asma katta dükkan ekleri, 4 normal katın her birinde 4 adet daire olmak üzere toplamda 18 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi mantolama kaplamalıdır. Bina girişi zemin kat güneybatı cepheden verilmiştir. Bina girişi demir doğrama kapıdır. Binada ısınma doğalgaz ile sağlanmaktadır. Ana taşınmazda 1 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Batman İli, Merkez İlçesi, Gap Mahallesi, 2520 Sokak, Menekşe Apt. No:26/16 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için Av.Sedat Özevin ile 2520 Sokak kesişiminde sağ kol üzerinde konumlu taşınmazın konumlu olduğu binaya varılır. Taşınmazın yakın çevresinde Gap İlkokulu, Batman Müftülüğü, Gültepe Cami, Gap Ortaokulu, Batman Valiliği, boş arsalar ve kendisine benzer nitelikteki konut binaları bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu sokak güzergâhı üzerinde yer alan yapıların genellikle zemin katları dükkân, üst katları konut amaçlı kullanılmaktadır. Her türlü altyapı ve belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Not: 23.07.2012 tarihli 92 ruhsat nolu Tadilat+İlave Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Tapuda Tilmerç Mahallesi'nde kayıtlıdır. Tapuda 217 ada 40 parselken uygulama görmüş ve 4019 ada 1 parsel olarak değişmiştir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.