COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Balıkesir Burhaniye Yaylacık Mahallesi'nde 4275 m2 Zeytinlik (1162)

Bankadan 4275m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15598
Metre Kare 4275m2
Ada 191
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yaylacık Mah. Alaburun mevkii 191 ada 2 parsel Burhaniye Balıkesir

Açıklama

Özellikler: Balıkesir İl, Burhaniye İlçesi, Yaylacık Mahallesi sınırları İçerisinde konumludur. Topolojik olarak eğimli bir arazi yapısına sahip 4.275,54 m2 alana sahip, zeytinlik vasıflı taşınmazdır. Geometrik olarak amorf bir forma sahiptir. Taşınmazın yerinde kesin sınırları belirgin olmayıp, sulama imkânı kısıtlı, kıraç tarım arazisidir. Değerleme günü itibari ile üzerinde bakımsız zeytin ağaçları ve çalı türü ağaçlar bulunmaktadır. Çevredeki arazilerde zeytin üretimi yapılmaktadır. Taşınmazın kadastro yoluna cephesi bulunmaktadır.

Ulaşım: : Taşınmaz Balıkesir İli, Burhaniye İlçesi, Yaylacık Mahallesi mülki sınırları içinde konumludur. 191 ada 2 parsel Yaylacık Mah. Alaburun Mevkinde, Mahallenin yaklaşık 700 m. doğusunda konumludur. 


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.