Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Altıeylül Kasaplar Mahallesi'nde 115 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 115m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20514
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
115m2
Ada:
13014
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
11
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Balıkesir İli, Altıeylül İlçesi, Kasaplar Mahallesi, Zambak Sokak No:128 Daire:1

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Balıkesir ili Altıeylül ilçesi Kasaplar mahallesi 13014 ada 6 parselde konumlu Zambak Sokak'ta yer alan Mesken vasıflı taşınmazdır. 115 m2 brüt kullanım alanına sahip taşınmaz 1 numaralı bağımsız bölümde bodrum katta, Kat irtifaklı'dır.  Bağımsız bölüm projesinde salon, yatak odası, oda, antre, banyo ve kiler hacimlerinden oluşmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Soma Caddesi üzerinde Necatibey Eğitim Fakültesi'ni geçtikten 975 m. sonra solda Zambak sokağa dönülerek 50 m. gidildiğinde solda 128 kapı numaralı bina ana gayrimenkulün yeridir.
Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir.

Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.