0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Altıeylül Dallımandıra Mahallesi'nde 11068 m2 Tarla (871)

Bankadan 11068m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15575
Metre Kare:
11068m2
Ada:
157
Parsel:
85
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Dallımandıra mahallesi Tümenli Mevkii 157 ada 85 parsel Altıeylül / Balıkesir

Uzman Görüşü

Taşınmazların sulama imkanlarının olması taşınmazın avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 157 ada 85 numaralı parsel; 11.068,64 m2 yüzölçümüne sahip olup "Tarla" vasıflıdır. Taşınmazın kadastral paftasına göre yola cephesi yoktur. Taşınmazlara ait elektrik ve su kaynakları bulunmamaktadır. Bölgedeki su kanallarından sulama ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Ulaşım: Balıkesir İl Merkezinden, batı istikametinde, Balıkesir-Edremit Yolu üzerinden yaklaşık 15 km gidilir ve sağ tarafta (yolun karşısında) Ali Ağa Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde, güney istikametinde yaklaşık 3 km daha gidilir ve taşınmazların yer aldığı Dallımandıra Mahalle Merkezine ulaşılır. 157 ada 85 numaralı parsel mahalle merkezinin yaklaşık 2,5 km güneydoğusunda yer almaktadır. Tarım amaçlı kullanılan benzer araziler bulunmaktadır. Bölgede genel olarak buğday, arpa, yulaf, yonca, nohut ve mevsime göre sebze ekimi yapılmaktadır. Taşınmaza ulaşım zordur. Taşınmazın bulunduğu bölgede tarım arazileri bulunmakta olup, bu arazilerde genellikle buğday, arpa, yulaf, yonca, nohut ve mevsime göre sebze ekimi yapılmaktadır.

Not: 157 ada 85 numaralı parselin güney yönünde kısmen orman alanında kalan kısımlarının tarım alanında kalmaktadır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.