Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bakırköy Kartaltepe'de 2+1 Daire

Vakıftan 2 + 1 85m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
23399
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
85m2
Ada:
135
Parsel:
26
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
34
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Kullanım Durumu:
Kiracı
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
7

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Kartaltepe Mahallesi, Mektupçu Sokak, No: 2 /7 Bakırköy/İstanbul

Açıklama

Özellikler:  Kartaltepe Mahallesi, Mektupçu Sokak Cepheli 2 Dış Kapı Numaralı binanın 3. katında yer alan 7 numaralı meskendir. Taşınmaz ana binanın 3. katında yer almaktadır. Konut amaçlı kullanılmaktadır. Bina girişine göre sağ bölümde yer almaktadır. Daire giriş kapısı çelik kapı, iç kapılar amerikan panel kapıdır. Pencereler pvc doğramadır. Yerler salon ve odalarda laminat parke kaplama, antre ve mutfakta yerler seramik kaplamadır. Duvarlar saten boyalı, tavan kartonpiyerlidir. Mutfakta mdf doğrama dolaplar ve granit tezgah bulunmaktadır. Banyoda yer ve duvarlar seramik kaplı olup duş kabini, dolaplı lavabo ve klozet bulunmaktadır. Dairede ısınma sistemi kombidir. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki gayrimenkulün ısıtılması doğalgaz yakıtlı kombili kalorifer tesisatı ile sağlanmaktadır Konu taşınmaz; 2 oda,salon, mutfak, antre, banyo, wc bölümlerinden oluşmaktadır. Yaklaşık brüt kullanım alanı 65 m²’dir. Taşınmazda proje harici olarak açık teras alanlarından toplamda 20 m2’lik alan kullanım alanına dahil edilmiştir. Taşınmaz mevcutta 85 m2 kullanım alanına sahiptir. Eklenen alanlar bilgi amaçlı değer olarak dikkate alınmıştır. Ayrıca yasal kullanım alanı içerisinde değişiklikler yapılmıştır. 

KDV dahil %2,5 oranında hizmet bedeli alınmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.