Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bağcılar Mahmutbey'de Hisseli Bina

Şirketten 6 69m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
21952
Oda Sayısı:
6
Metre Kare:
69m2
Ada:
2282
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
20/141
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
28
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

100.YIL MAH., 2234 SOKAK, NO:27, BAĞCILAR / İSTANBUL

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz İstanbul İli, Bağcılar İlçesi, Mahmutbey Mahallesi, 2282 ada, 2 parselde, konumlu “Arsa” niteliğindeki taşınmazdır. 141,00 m2 alanlı parsel hafif eğimli arazi üzerinde yamuk forma sahiptir. Parsel kuzeydoğu cepheden yaklaşık 6 m 2234. Sokağa cepheli olup diğer yönlerden komşu parsellere cephelidir. Parsel üzerinde projesine göre 2 Bodrum+Zemin+2 Normal Kat olmak üzere 5 kattan oluşan betonarme bina bulunmaktadır. Dışardan yapılan incelemeye göre taşınmaza proje hilafı 3. ve 4. Normal kat yapıldığı tespit edilmiştir.
Taşınmaz projesine göre 2. bodrum katında binaya ait toplantı odası, kömürlükler, binaya ait çamaşır asma yeri hacimlerinden ibaret 82 m2, 1. Bodrum katından 1 adet dükkan hacminden ibaret 82 m2, zemin katında 1 adet dükkan, bina girişi hacimlerinden ibaret 82 m2, 1. Normal katında 1 adet daire hacminden ibaret 122 m2, 2. Normal katında 1 adet daire hacminden ibaret 122 m2 olmak üzere bina toplam 490 m2 alanlıdır. Bina girişi kuzeydoğu cephesinden 2234. Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca dükkanların bağımsız girişleri bulunmaktadır.

Dışarıdan yapılan gözlemde 3. ve 4. Normal kat inşaa edildiği tespit edilmiş olup söz konusu proje hilafen büyümeye ilişkin 02.06.1997 tarih 7310 sayılı yapı tatil tutanağı, bu tutanağa istinaden kaçak kısımların yıkılmasına ve para cezası verilmesine dair 10.10.1997 tarih 6565- 6566 sayılı encümen kararları bulunmaktadır.

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Taşınmazın 20/141 hissesine karşılık gelen 69,5 m2'si satılıktır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.