COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Aydın Yenipazar Karaçakal Mahallesi'nde 9.5 dönüm Zeytinlik

Bankadan 9519m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16424
Metre Kare 9519m2
Ada 101
Parsel 382
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karaçakal Mahallesi Sarısu Mevkii 101 Ada 382 Parsel Yenipazar/Aydın

Açıklama

Özellikler: Aydın İi, Yenipazar İlçesi, Karaçakal Mahallesi, Sarısu Mevkii, 101 ada 382 parselde yer alan 9519 m2 yüzölçümlü ZEYTİNLİK vasıflı taşınmazdır. Konu taşınmazın topoğrafik yapısı eğimli geometrik olarak yamuk bir forma sahiptir.İçerisinde 150 adet zeytin ağacı bulunmaktadır. Taşınmaz topografik yapısı nedeniyle dikili tarıma elverişlidir. 

Ulaşım: Aydın İi, Yenipazar İlçesi, Karaçakal Mahallesi, Sarısu Mevkii, 101 ada 382 parselde konumlu mahalle merkezine 1.60 km, Bozdoğan-Nazilli yoluna 1.89 km mesafede yer almaktadır.


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.