COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Aydın Sultanhisar'da 17.658 m2 Zeytinlik

Bankadan 17658m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 4871
Metre Kare 17658m2
Ada -
Parsel 391
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Açıklama

Açık Adres: Güvendik Mahallesi, Borukluk Mevkii, - ada 391 parsel, Sultanhisar/ AYDIN

ULAŞIM : Değerleme konusu taşınmazlar Aydın İli, Sultanhisar İlçesi, Güvendik Mahallesi, Borukluk Mevkii, - ada 391 parsel taşınmaz Yağdere Mahallesi Kaplıdere mevkinden ulaşım daha kolay olup YAMAÇ KAPAMA ZEYTİNLİK ARAZİ si olup ulaşım belli bir noktaya kadar dağ yoluyla olup geri kalan kısım yürüyüşle tamamlanabilmektedir. 

KONUMU VE BÖLGENİN YAPILAŞMASI BOŞLUK VE DOLULUK ORANI: 391 parsel taşınmaz yamaç üzerinde konumlanmış olup, taşınmazın yakınında veya üzerinde herhangi bir yapılaşma söz konusu değildir. 391 parsel taşınmaz yerleşim merkezinden uzak dağ yamaçındadır.

Özellikler: Aydın İli, Sultanhisar İlçesi, Güvendik Mahallesi, Borukluk Mevkii, - ada 391 parsel no.lu taşınmaza Yağdere Mahallesi Kaplıdere mevkinden ulaşım daha kolay olup YAMAÇ KAPAMA ZEYTİNLİK ARAZİ si olup ulaşım belli bir noktaya kadar dağ yoluyla olup geri kalan kısım yürüyüşle tamamlanabilmektedir. Parsel 17.658 m2 yüz ölçümüne sahip TARLA vasıflıdır. Parsel topoğrafik olarak eğimli, geometrik olarak amorf görünüme sahiptir. Parsel üzerinde; 30-60 yaş arası verimli zeytin ağaçları bulunmaktadır. Kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Parsel 1. Derece deprem bölgesinde yer almaktadır.