Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Aydın Sultanhisar Yağdere Mahallesinde 10084 m2 Zeytinlik

Bankadan 10084m2

Özellikler

Tapu no 10417
Ada 103
Parsel 525
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yağdere Mh.Kaplıdere Mevkii. 103 Ada - 525 Parsel (Eski 1088 Parsel 4 Pafta)

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza, Yağdere Mahalle merkezinden batı istikametine doğru yaklaşık 4 km gidildikten sonra taşınmazın konumlu olduğu bölgeye ulaşılır.Taşınmazın bulunduğu bölgede benzer nitelikte araziler bulunmaktadır. Bölgede toprak yapısı kumlu-taşlı topraktır. Bölgedeki arazilerde zeytin, incir gibi ürünler yetiştirilmektedir. Bölgede nadas uygulaması yoktur. Elde edilen ürünlerin pazarlamasında sıkıntı yoktur.
Özellikler: Taşınmaz, Aydın İli, Sultanhisar İlçesi, Yağdere Mahallesi, Kaplıdere Mevkii, 103 ada 525 parsel 10.084,32 m2 yüz ölçümüne sahip Zeytinlik 
vasıflı taşınmazdır. Parsel geometrik olarak amorf şeklindedir. Topografik olarak eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Kadastral paftasına göre parselin yola cephesi bulunmamakta olup ulaşımını komşu parseller üzerinden sağlamaktadır. Toprak yapısı kumlu-taşlı topraktır. Nadas uygulaması yoktur. Ulaşım binek araçlar ve yaya olarak sağlanabilmektedir. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede sulama kanalı bulunmamakta olup sulama işlemi doğal yağışlar ile sağlanmaktadır. Parsel üzerinde muhtelif sayıda zeytin ağacı dikilidir. Bölgedeki arazilerde zeytin, incir gibi ürünler yetiştirilmektedir. Taşınmazın üzerinde yapı bulunmamaktadır. taşınmaz 1/100.000 ölçekli Revizyon Çevre Düzeni Alanı kapsamındadır. Taşınmazın parsel bazında konumu Sultanhisar Kadastro Müdürlüğünde incelenen kadastral paftası ile google harita görüntüsünün ve CBS görüntüsünü karşılaştırılması ve yerinde alınan koordinatların çakıştırılması ile teyit edilmiştir. Taşınmaz köy yerleşik alanı içerisinde değildir.