1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Aydın Sultanhisar Atça Mahallesi'nde 12 Dönüm Tarla

Bankadan 12417m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18071
Metre Kare 12417m2
Ada 324
Parsel 4
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atça Mahallesi 324 Ada 4 Parsel Sultanhisar/Aydın

Açıklama

Özellikler: 324 ada 4 parselde yer alan taşınmaz 12.417 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmazın topografik yapısı düz, geometrik olarak dikdörtgene yakın formdadır. Taşınmazın sınırlarını belirleyici çit, duvar, tel örgü, v.b. bulunmamaktadır. Sulaması sulama kanallarından sağlanan su, gerektiğinde Büyük Menderes nehrinden sağlanan su ile yapılmaktadır. Bölgede ağırlıklı hayvan yemi olarak kullanılan bitkilerin (misir, buğday, arpa, yonca, kış otu gibi) üretimi yapılmaktadır. Konu taşınmaz batı cepheden ~100 m kadastro yoluna cepheli vaziyette olup ulaşım özel araçlar ile rahat ve kolaydır. Parsel üzerinde mısır ekili vaziyette olduğu görülmüştür. Taşınmaz Aydın İli, Sultanhisar İlçesi, Atça mahallesindedir. Tapunun 324 ada 4 parselinde 12.417,00 m2 alanlı taşınmaz tarla vasfındadır. 

Ulaşım: Atça Mahallesi 324 Ada 4 Parsel Sultanhisar/Aydın adresinde konumludur. Taşınmaz mahalle merkezine 2,6 km ve Denizli Aydın yoluna 750 m mesafededir. Taşınmaza ulaşım için Aydın-Denizli karayolu üzerinde doğu istikametinde ilerlenir, Atça Mahallesine ulaşım sağlayan kavşak geçildikten 600 m sonra sağa dönülür, girilen ova ulaşım yolunda güney istikametinde 1,1 km ilerledikten sonra kanal güney servis yoluna doğru sola dönülür, servis yolunda doğu yönünde 1,5 km daha ilerlenir ve ardından sağa dönülür ve güney yönünde 150 m ilerledikten sonra yolun sol tarafında yer alan taşınmaza ulaşım sağlanmış olur. Taşınmazların bölgesinde hayvan yemi olarak kullanılan bitkilerin (mısır, buğday, arpa, yonca, kış otu gibi) üretimi yapılmaktadır. Çevrede benzer nitelikte tarım arazileri ve tarlalar yer almaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.