1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Aydın Söke Cumhuriyet Mahallesi'nde 3+1 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 169m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17760
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 169m2
Ada 689
Parsel 137
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 37
Kat Sayısı 1
İskan Tarihi 28/12/2016
Ruhsat Tarihi 13/03/1984
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mah. Okul Sk. No:27/2 Söke/Aydın

Açıklama

Özellik: Taşınmaz, birinci kat ve çatı katında tek bağımsız bölüm olarak konumlu 2 bağımsız bölüm numaralı dubleks meskendir. Birinci Kat: Taşınmaz onaylı mimari projesine göre birinci katında 2 oda, salon + mutfak,hol, 3 adet balkon ve banyo hacminden oluşmakta olup, brüt 88 m2 alana sahiptir Çatı katı onaylı mimari projesinde piyes ve teras hacimlerinden oluşmakta olup brüt yaklaşık 14 m2 + 67 m2 teras yüzölçümlüdür. Taşınmaz brüt toplam 102m2+67m2 teras alanlıdır. Terasla birlikte 169 m2 kullanım alanına sahiptir. Isınma sistemi sobadır.

Taşınmazların bulunduğu 173.58 m2 büyüklüğündeki parselde betonarme tarzda 3A yapi sınıfında bina inşa edilmiştir. Yapı dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Ana yapı bodrum katta 1 adet dubleks dairenin bodrum katı, zemin katta 1 adet dubleks dairenin zemin katı, 1. katta 1 adet dubleks dairenin ilk katı, çatı katında 1 adet dubleks dairenin çatı katı bulunmaktadır. Binada 2 adet bağımsız bölüm mesken bulunmaktadır. Binada asansör ve kalorifer bulunmamaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz CUMHURIYET mah. OKUL sok. No:27 Daire: 2 SOKE - AYDIN adresinde konumludur. Taşınmazların bulunduğu bölgede 2 ila 4 katli yapılar konut kullanımlıdır. Taşınmaza ulaşım için Selam Sokaktan Okul Sokağa girilir. 50m kuzey yönünde gidildikten sonra solda taşınmazın bulunduğu apartmana ulaşılır. Taşınmaz Yavuz Selim Anadolu Lisesine 60m, Adliyeye 500m mesafededir. Taşınmazın bulunduğu bölgede çevre teşekkülü tamamlanmış olup kentsel altyapılardan istifadesi tamdır.

Not: 13/03/1984 tarihli yapı ruhsatı ve 28/12/2016 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskanı)bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı dubleks meskendir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.