1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Aydın Söke Arslanyaylası Mahallesi'nde 4391 m2 Zeytinlik (1559)

Bankadan 4391m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18488
Metre Kare 4391m2
Ada 102
Parsel 59
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Arslanyaylası Mah. Korumaz mevii 102 ada 59 parsel Söke Aydın

Açıklama

Özellikler: 102 ada 59 parselde yer alan taşınmaz 4.391,32 m2 alanlı olup zeytinlik vasıflıdır. 

Ulaşım: Aslanyaylası Mah. Korumaz mevkii 102 ada 59 parsel Söke Aydın adresinde konumludur. Mahalle merkezine 3,4km, İzmir-Aydın otoyoluna 20 km mesafede yer almaktadır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.