0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Aydın Nazilli'de 10217 m2 Tarla

Şirketten 10217m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
4880
Metre Kare:
10217m2
Ada:
150
Parsel:
30-41
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Derebaşı Mahallesi, Karıncalı Mevkii, 150 ADA 30 - 41 PARSEL NAZİLLİ/ AYDIN

Açıklama

Özellikler: 150 ada 30 parsel, Derebaşı Mahallesi, Karıncalı mevkisinde tapu kayıtlarında Tarla nitelikli olup 5,336.42 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Parsel, eğimli bir topografik yapıda olup geometrik olarak amorf formdadır. Toprak yapısı kumlu-çakıllı olup yol kotu seviyesi üstündedir. Taşınmaz tüm cephelerden komşu parsellere cephelidir. Nazilli kadastro arşivinde yapılan incelemeler neticesinde parselin kuzey doğu cephesinde işli patika yol görülmekte olup patika yol olarak işlenmiştir. Taşınmazın mahallinde yapılan incelemeler neticesinde parsel üzerinde incir ve kestane ağaçları bulunduğu gözlemlenmiştir. Parselin elektrik ve su alt yapısı bulunmamaktadır. Parsele ulaşım yaya ve arazi araçları ile sağlanabilmektedir. 

150 ada 41 parsel, Derebaşı Mahallesi, Karıncalı mevkisinde tapu kayıtlarında Kestanelik nitelikli olup 4,880.85 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Parsel, eğimli bir topografik yapıda olup geometrik olarak amorf formdadır. Toprak yapısı kumlu-çakıllı olup yol kotu seviyesi üstündedir. Taşınmaz kuzey doğu cepheden kadastral yola ~38 m cepheli olup diğer tüm cephelerde komşu parseller yer almaktadır. Ayrıca parselin güney cephesinde Esentepe köy sınırı bulunmaktadır. Taşınmazın mahallinde yapılan incelemeler neticesinde parsel üzerinde az sayıda kestane ağaçları bulunduğu gözlemlenmiştir. Parselin elektrik ve su alt yapısı bulunmamaktadır. Parsele ulaşım yaya ve arazi araçları ile sağlanabilmektedir. 

Taşınmazın parsel sınırları belirgin bir vaziyette olmayıp, herhangi bir peyzaj uygulaması bulunmamaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde hali hazırda kestane bahçeleri, incir bahçeleri bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede ekili ve dikili tarım arazileri mevcut olup, yapılaşma mahalle merkezlerindedir. Taşınmaz Tarım Arazisi sınırları içerisinde yer almaktadır. Bölgenin ana geçim kaynağı tarıma dayalıdır. 

Ulaşım: Taşınmaz ulaşım; Derebaşı Köyünün çıkışının güney batı cephesinde yer alan patika yol başlangıç noktası olarak kabul edilirse patika yol kuzey doğu istikametine ~2 km ilerlenir. Sağ tarafımızda yer alan Akpınar köyü yoluna dönüş yapılır ve yol kuzey batı istikametine ~2 km ilerlenir. Sol tarafımızda yer alan diğer patika yola dönüş yapılır ve yol güney istikametine ~100 m ilerlenir. Akabinde patika yol güney istikametine ~200 m kadar daha ilerlenir ve 150 ada 30 parsele ulaşım sağlanır. Akabinde patika yol güney istikametine ~120 m kadar daha ilerlenir ve 150 ada 41 parsele ulaşım sağlanır. Taşınmaza ulaşım belli bir yere kadar özel araçlar ile akabinde yaya olarak devam edildikten ulaşım sağlanabilmektedir. Taşınmaz Derebaşı mahallesinde yer almakta olup çevresinde taşınmaz ile benzer özelliklere incir, kestane bahçeleri yer almaktadır. 

Not: Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.