1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Aydın Nazilli Yeşil Mahallesi'nde 3+1 135 m2 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 135m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17370
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 135m2
Ada 2032
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm A-12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeşil Mahallesi 1863 Sokak A Blok No:10 D:12 Nazilli/Aydın

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz A Blokta yer alan 12 no'lu bağımsız bölüm, binanın 6.katında bina girişine göre sağ cephede yer almaktadır. Taşınmaz kuzey, güney ve doğu cephelidir. Projesinde brüt alanı 135 m2 'dir. Taşınmaz projesinde salon, mutfak, biri ebeveyn banyolu 3 oda, antre, banyo, wc ve 3 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu 2235,60 m2 yüzölçümlü 2032 ada 12 parsel numaralı ARSA nitelikli ana taşınmaz üzerinde betonarme karkas yapı tarzında, 3/B yapı sınıfında A ve B Bloktan oluşan site bulunmaktadır. A Blokta konumlu olup, A Blok parselin batısında konumludur. Taşınmazın konumlu olduğu bina onaylı mimari projesinde ve mahalde zemin kat ve 6 normal kat olmak üzere toplamda 7 katlıdır. Binanın zemin katında; bina girişi ve ortak alan, diğer normal katlarında 2'şer adet mesken olmak üzere binada toplam 12 adet bağımsız bölüm projelendirilmiştir. Binanın girişi güney cepheden zemin kat seviyesindendir. Giriş kapısı cam bölmeli ahşap görünümlü kapıdır. Binanın dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Binada katlar arası ulaşım merdiven ve asansör ile sağlanmaktadır. Taşınmazın ısınması doğalgaz yakıtlı kombi ile sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Aydın ili, Nazilli ilçesi, Yeşil Mahallesi, 1883 Sokak, A Blok, No:10 adresinde yer alan binanın 8.katında 12 nolu dairesidir. Taşınmaza; Kameroğlu Mehmet Özdemir Camii doğusunda bulunan 1884 Sokak üzerinden kuzey yönde yaklaşık 400 m ilerlendikten sonra değerleme konusu taşınmaz gidiş yönüne göre sağ tarafta konumludur. Bölgede orta gelir grubuna hitap eden çoğunlukla eski yapılar ile kısmen yeni binalar ile site özellikli yapılar bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma çoğunlukla tamamlanmış, arsa arzı düşüktür. Yakın çevresinde, Gazi Mustafa Kemal Orta Okulu, Nazilli Devlet Hastanesi bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür.

Not: Taşınmazın Nazilli Belediyesinde ve Nazi Tapu Müdürlüğü'nde yapılan incelemede 18.02.2016 tarih onaylı bila sayılı kat irtifaklı projesi bulunmaktadır. Nazilli Belediyesi'nde ve Nazilli Tapu Müdürlüğü'nde incelenen kat irtifakına esas onaylı mimari projesinden taşınmazın kat ve konumu tespit edilmiştir. Ancak dışarıdan ekspertiz yapıldığı için alan bazında doğruluğu tespit edilememiştir. Taşınmaz ile ilgili olarak ilgili belediyesindeki dosyasında herhangi bir ceza veya tutanak bulunmamaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.