1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Aydın Nazilli Şirinevler Mahallesi'nde 3+1 110 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 110m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16730
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 1383
Parsel 57
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 26
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 30/09/1987
Ruhsat Tarihi 04/12/1984
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şirinevler Mah.269. Sk. No:6/5 Nazilli/Aydın

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkul, binanın 2. Normal katında yer alan, bina girişine karşıdan bakıldığında sol tarafta konumludur. Onaylı mimari projesine göre brüt 110 m alanda, 3 oda, salon, mutfak, antre, banyo, lavabo+wc, ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Pencere doğramaları PVC'den mamul olup kepenk bulunmaktadır.

Ana gayrimenkul: 1383 ada 57 parsel üzerinde bulunan yapı iki blok olarak bitişik nizamda, 3/A yapı sınıfında ve betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre taşınmazın bulunduğu yapı; Bodrum + Zemin + 2 Normal Katlı olmak üzere toplamda 4 katı inşa edilmiştir. Konu taşınmazın bulunduğu blok parselin doğu yönünde bulunan binadır. Bina girişi, zemin kat seviyesinden ve binanın kuzey yönden sağlanmaktadır. Yerinde yapılan incelemelere göre; binanın tüm dış cepheleri akrilik dış cephe boyalıdır. Bina girişinde demir doğramalı camekanlıdır. Parsel sınırlan bahçe duvarı ile çevrilidir. Onaylı mimari projesine göre binanın, Bodrum Katında; sığınak bağımsız bölümlere ait kömürlükler, kapalı çocuk oyun alanı, zemin katında bina girişi ile 2 adet mesken normal katlarında 2 ser adet mesken olmak üzere binada tamamı mesken kullanımlı 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 

Ulaşım: Aydın ili, Nazilli ilçesi, Şirinevler (Tapuda Cumhuriyet) Mahallesi, 269. Sokak üzerinde bulunan 6 dış kapı numaralı yapının 2. katında yer alan 5 bağımsız bölüm numaralı meskenidir. Taşınmaza ulaşım için; Denizli Bulvarı üzerinde doğu istikametine doğru devam edilirken Dört yol kavşağı geçildikten 1.1 km. sonra sağ tarafta bulunan 274. Sokak'a girilir. Bu sokak üzerinde yaklaşık 50 m. sonra sol tarafta bulunan 269. Sokak'a girilir. Konu taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul bu sokak üzerinde yaklaşık 100 m. sonra sağ tarafta yer almaktadır. Gayrimenkulün yakınında: Nahit Menteşe Ortaokulu, Yeşilyurt Mahallesi Muhtarlığı, 50. Yılı Cami bulunmaktadır. Gayrimenkullere yakın mesafede yer alan ana arterlerdeki trafik yoğunluğu dikkat çekmektedir. Taşınmaza ulaşım, bölgedeki belediye ve özel toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.

Not: 04/12/1984 tarihli yapı ruhsatı ve 30/09/1987 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.