1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Aydın Konak Mahallesi'nde 121 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 121m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18687
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 121m2
Ada 98
Parsel 30
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Hisse Oranı Tam
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 36
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 15.08.1985
Ruhsat Tarihi 08.06.1984
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KONAK MAH. HAMAM. SOKAK. NO: 10, D: 2 SÖKE/AYDIN

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskan belgesinin bulunması, ulaşımının kolay olması, yakın çevresinde; Atatürk Parkı, İlyas Bey Cami, İlçe Emniyet müdürlüğü gibi nirengi noktaları bulunması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 2 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz zemin katta konumludur. Taşınmaz binaya giriş cephesinden bakıldığında zemin kat sağ kolda konumlu güney, batı ve doğu cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre salon, mutfak, 3 oda, antre, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt ~121 m2 alandan oluşmaktadır.

Binanın girişi zemin kat seviyesinden, batı cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyası ile boyalı olup söve süslemeli, giriş kapısı camlı bölmeli demir doğramadır. Binada kat holleri ve merdiven basamakları mermer kaplı vaziyettedir. Binada asansör bulunmamakta olup ısınma sistemi sistemi klimadır.

Taşınmazın yakın çevresinde; Atatürk Parkı, İlyas Bey Cami, İlçe Emniyet müdürlüğü gibi röper noktaları bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede 3-4 katlı eski ve yeni binalar yer almaktadır. Bölgede Söke Belediyesi'nin sağladığı tüm alt yapı hizmetlerinden faydalanılmaktadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 15.08.1985 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Aydın Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürlüğünün 18/09/2015 tarih ve 3024 sayılı yazısı ile koruma alanı olarak belirlenmiştir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.