0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Aydın Efeler'de Bulvara Yakın Konumlu 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 45m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19004
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
45m2
Ada:
133
Parsel:
32
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
8
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
16

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ZAFER MAHALLESİ, 135 SOKAK, NO: 22/16 EFELER / AYDIN

Açıklama

Özellikler: Aydın İli, Efeler İlçesi, Zafer Mahallesi 4. kat konumlu 16 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz bina girişine göre sağ ön cephede yer almakta olup, kuzey cephelidir. Projesine göre 45 m2 alanlı olup, 1 salon, 2 oda, mutfak ve 1 banyo hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu ana bina bodrum katında, su deposu, yakıt deposu, kazan dairesi ve müşterek alan, zemin katında bina girişi ve otopark, normal katlarında 4’er adet mesken olmak üzere toplamda 16 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina içerisinde katlar arası irtibat basamakları mermer iç merdivenler ve 1 adet asansör ile sağlanmaktadır. Duvarlar plastik boya, merdiven korkulukları alüminyum mamuldür. Taşınmazın dış kapısı camlı alüminyum mamul olup, çatıda hazır beton uygulanmıştır. Taşınmazın dış cephesi çift renk dış cephe boyalıdır.

Taşınmaz Doğu Gazi Bulvarına, Forum AVM ye ve Cadde Plus Kafeterya ya yürüme mesafesindedir. Bölge orta düzey gelir grubunun ve öğrenci kesiminin ikamet ettiği yerleşim yeri olup, bölgede yapılaşma ve yenileme hızı yüksektir. Taşınmaza ulaşım Doğu Gazi Bulvarı üzerinden toplu taşıma araçları ile sağlanabilmektedir. Bölgenin alt yapısı tam olup, ulaşım imkanları kolaydır.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.