Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Armutlu'da Deniz Manzaralı Ticaret İmarlı Arsa

Sahibinden 1529m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
23228
Metre Kare:
1529m2
Ada:
427
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.4
Emsal:
1.6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Karşıyaka mah. 427 ada4 parsel Armutlu / Yalova

Açıklama

TURİZM CENNETİ ARMUTLU'DA MUHTEŞEM DENİZ MANZARALI, TEPE KONUMLU, ÜNİVERSİTEYE KOMŞU TİCARET İMARLI ARSA YATIRIMI

Özellikler: 

  • Karşıyaka Mahallesi Tavşantepe Mevkiinde konumludur.

  • Muhteşem deniz ve doğa manzaralıdır.

  • 1.529,58 m2 yüzölçümlüdür.

  •  Tapusunda "Arsa" niteliklidir.

  • Düz arazi üzerinde konumludur. 

  • İmar yoluna cephelidir.

  • Ticaret imarlıdır.

  • Yapılaşma koşulları; TAKS:0,40 KAKS: 1,60 H-max: 12,5 m ve 4 kattır.

  • Yakın çevresinde site yerleşimleri, termal otel, Armutlu Meslek Yüksek Okulu ve  Armutlu TOKİ Konutları yer almaktadır.

Mahallinde parselin sınırları belirtilmemiş, arazi etrafı çevrilmemiştir. Bölgede alt yapı çalışmaları devam etmektedir. Bölgeye özel araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır. Yapılaşmanın düşük yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği market benzeri ticari birimler ve sağlık ocağı, okul, çocuk parkı gibi ihtiyaçlar orta ve uzun mesafeden karşılanabilmektedir. Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Okul Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.