0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Armutlu'da Deniz Manzaralı Tepe Konumlu Ticaret İmarlı Arsa Yatırımı

Bankadan 2146m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17241
Metre Kare:
2146m2
Ada:
253
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Emsal:
1.60

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karşıyaka Mah.Tavşantepe Mevkii 253 Ada 7 Parsel Armutlu/Yalova

Uzman Görüşü

Taşınmazın 2146 m2 alana sahip olması, imar yoluna cepheli olması, toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Okul Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlıyor olması, taşınmaza yakın konumda Armutlu Toki Konutları ve Armutlu Meslek Yüksek Okulu olması avantajıdır. 

Açıklama

TURİZM CENNETİ ARMUTLU'DA MUHTEŞEM DENİZ MANZARALI, TEPE KONUMLU, ÜNİVERSİTEYE KOMŞU TİCARET İMARLI ARSA YATIRIMI

Özellikler: 

  • Armutlu ilçesi Karşıyaka Mahallesi'nde konumludur.
  • 2.146,70 m2 yüzölçümüne sahip müstakil parseldir.
  • Tapuda "ARSA" vasıflıdır.
  • İmar yoluna cephelidir. 
  • Üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.
  • Ticaret imarlıdır.
  • Yapılaşma koşulları; TAKS:0,40 KAKS: 1,60 H-max: 12,5 m ve 4 kattır.
  • Eğimli arazi üzerinde tepe noktada konumludur. 
  • Muhteşem deniz ve doğa manzaralıdır.
  • Yakın çevresinde site yerleşimleri, termal otel, Armutlu Meslek Yüksek Okulu ve  Armutlu TOKİ Konutları yer almaktadır.
Mahallinde parselin sınırları belirtilmemiş, arazi etrafı çevrilmemiştir. Bölgede alt yapı çalışmaları devam etmektedir. Bölgeye özel araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır. Yapılaşmanın düşük yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği market benzeri ticari birimler ve sağlık ocağı, okul, çocuk parkı gibi ihtiyaçlar orta ve uzun mesafeden karşılanabilmektedir. Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Okul Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. 
Not: Taşınmazın üzerinde yapı bulunmamaktadır. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.